1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали дечко ми е би???

Дискусија во 'Канта' започната од seksibejbi, 3 септември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. seksibejbi

  seksibejbi Нов член

  Се зачлени на:
  3 септември 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  2
  Здраво,
  праќам апел за помош.

  Вчера дечко ми ми рече дека ќе одел кај мајка му да и однесе лекови, но притоа јас се јавив впрочем кај неа да ја прашам дали си тргнал за да ги ставам пиперките да се пржат за ручек. Е, а таа ми рече дека не знаела за никакви лекови и дека не била болна.. ТОЈ МЕ ЛАЖЕЛ?!?!?!?!?! :o
  решив да го посетам во неговиот стан, и тоа што го видов ме запрепасти.. Ми отвори Игор, неговиот најдобар другар, и тој беше испотен и не носеше ништо освен крпа на својот Сто**о. Потоа зад него се појави дечко ми кој исто така беше гол и кога ме здогледа почна да ми објаснува дека не е се како што изгледа и дека тие двајца играле тенис (хмм??) на неговиот вии и затоа биле испотени..

  Девојки помагајте !! дали е можно да ме изневерува со неговиот најдобар другар??? и дали е бисексуалец?? не мислев дека тој би можел да е геј??? :puke:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Mini90

  Mini90 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2014
  Пораки:
  570
  Допаѓања:
  2.198
  Пол:
  Женски
  Хммм, чудна ситуација. Прво те излажал дека ќе оди кај мајка му (зошто би те лажел ако стварно нема причина за тоа), а потоа тоа што си го видела било малце необично. :^)

  Колку време одите? Ова е првпат вака да прави или имало и претходни вакви случки... Како и да е, остани си смирена, истражи до крај... ;)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Myst1e

  Myst1e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 август 2014
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  Кога некој што не го познава ја види оваа слика, независно што се најдобри другари, што друго би помислил... истото што и ти. Но, најдобро е прво ти да си го вратиш филмот назад и да се присетиш на други ситуации, како тој се однесува спрема другарите или други машки, обично во деталите или во малите нешта се крие одговорот, нешта кои обично не ги примеќаме. Малку мати вода лагата, но сепак ти најдобро го познаваш. Дали другпат се има десено да те излаже ај да речам „ненамерно“ ? Затоа ти препорачувам најпрво ти да си размислиш и убаво сама да ја анализираш ситуацијата и вашата историја, а потоа секако и отворено и искрено да разговарате.
   
  На Lolo5 и Mini90 им се допаѓа ова.
 4. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.234
  Пол:
  Женски
  Мисљим дека е би, али не сум сигурна 100%, можда само 102,5%

  Ах бре деца све да пробаат :rofl:

  Лично, мислам дека е многу е љубопитен. :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  14.035
  Допаѓања:
  92.274
  Пол:
  Женски
  Мене ова ме потсеќа на една сцена од евтина америчка комедија...
   
  На Lolo5, Valerin, feminium и 2 други им се допаѓа ова.
 6. donnalia

  donnalia Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  660
  Допаѓања:
  212
  Пол:
  Женски
  Можеле да не ти отворат, но ти отвориле врата. Заклучокот на ситуацијата е твој. ;)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. luci22

  luci22 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  1.501
  Пол:
  Женски
  аааа БИ е! 100% х 2
  него ти шо направи ги испржи ли пиперките? оти глеаш на дечко ти, до други пиперки му дошло!
   
  На Lolo5, Valerin, feminium и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. green.eyes

  green.eyes Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  2.864
  Допаѓања:
  31.155
  Пол:
  Женски
  Чекај малку......Имаш 18 години (барем така пишува на профилот), а готвиш за него, и не се јавуваш дечко ти да го прашаш дали тргнал, туку кај мајка му се јавуваш?? :?: Многу мали сте се уозбилиле бре, секоја чест :D
   
  На Lolo5 и Valerin им се допаѓа ова.
 9. Nausicaa

  Nausicaa Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2013
  Пораки:
  3.430
  Допаѓања:
  19.900
  Сексибијби да не е нов профил на девојката чиј брат е во љубовен тријаголник со најдобриот другар? Гледала ново би порно па решила да го сподели со нас, повторно!
   
  На Lolo5, Twinkles, Daleron и 3 други им се допаѓа ова.
 10. Valerin

  Valerin Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.717
  Допаѓања:
  5.270
  Да сум на твое место првин би го прашала за пиперките! Кои сигурно си планирала да ги пуниш со мелено месо, ориз или да праиш пинџур. Значи да ти се објасни зошто не дошол, а после у знак на помирење и дуга љубав, да му подариш уште едно пинг понг топче, у случај ова првово да го изгубиле некаде во задните отвори. :wasntme:
  А и за следечи пут кад доџеш неочекувано нели, да можете да си поиграте у тројка. Ти, дечко ти и неговиот најдобар другар. Топчето ем мало, ем бело, и таманка компактно за три полови кхм, органи. Па така фино наместете се во триаголник и почнете да си подавате, и ќе имаш журка на нивоу. А да, патем пази да не ти изгорат пиперките дур играте у случај да го поканите Игорчо на ручек. ;)
  Гад, уај тудеј дис њу џенрејшнс ар со виард? Уај!? |(
   
  На Lolo5 и luci22 им се допаѓа ова.
 11. seksibejbi

  seksibejbi Нов член

  Се зачлени на:
  3 септември 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  2
  Не, ова со годиниве рандом го напраив, имам 24. Беше дојден кај мене за викендот и цел викенд имавме секс со страст значи не е возможно да е чисто геј... или е би или ми ја кажува вистината. Иначе живеам сама во ск. Тоа што се јавив на мајка му беше заради тоа што му беше исклучен телефонот..
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Kaley

  Kaley Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  1.204
  Допаѓања:
  2.987
  Пол:
  Женски
  Свашта. :x
   
 13. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.166
  Допаѓања:
  177.032
  Пол:
  Женски
  Трол! Нема логика, болдираново.
   
 14. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.409
  Пол:
  Женски
  Ако е БИ мој совет БИ ти БИл секс во тројка. Гарант е БИ ама повеќе ми личи на пе*ер.
  Како бре прашуваш дали може да те ИЗНЕВЕРУВА со најдобар другар!
  Тоа не е неверство тоа е педе*чење. Неверство е , ако те изневерува со било која женска личност освен тебе нормално.
  И што би рекла Луци оди пржи ги пиперките и викни ги со Игор на вечера, оти доцна е за ручек.
  Не се лутете за зборот пе*дер оти хомо ми е ептен Хомосексуално.
   
  На Lolo5 и luci22 им се допаѓа ова.
 15. Aryana

  Aryana Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2013
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  70
  Добро бе, како не ве мрзи да измислувате глупости?
   
 16. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.409
  Пол:
  Женски
  Сега ќе ја снема за по извесно време да напише, не бе досадно ми беше си измислив приказна.
  Аман тролчиња еден куп.
   
 17. katalina

  katalina Популарен член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2010
  Пораки:
  1.601
  Допаѓања:
  764
  Пол:
  Женски
  Da be da igrale tenis i toa goli?! Toa sto se zapoteni manje vise vazno:> a imevo na drugarot-igor,ko od porno film da e izlezeno.Dosta fantazirate i trolate,odete brisete prozori sega po dozdov!
   
 18. AziskaStrslenka

  AziskaStrslenka Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2014
  Пораки:
  412
  Допаѓања:
  3.509
  Пол:
  Женски
  БИмилκ е :D
   
  На Lolo5 и luci22 им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.