1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали е можно да се забремени при петинг?

Дискусија во 'Канта' започната од precius, 30 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. precius

  precius Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  dali e mozno da zabremenis pri peting?znaci toj ne vleze vo mene,megutoa toj svrsi i prodolzivme ponataka so mazenje...
   
 2. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.923
  dali e mozno da zabremenis pri peting?

  Не можеш да забремениш со петинг , само ако сврши во тебе има големи шанси .Не мораше да отвараш тема за ова .
   
 3. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.846
  dali e mozno da zabremenis pri peting?

  Не ми се верува дека имаш 21 година, а поставуваш вакво глупаво прашање.... :o :o :o
  тебе дефинитивно ти треба сексуално образование...бремена можеш да останеш ако сврши ВО тебе, а тој не ни влегол во тебе
  ....а ти да не се зафркаваш со нас???? |(
   
 4. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  651
  Пол:
  Женски
  dali e mozno da zabremenis pri peting?

  ЦЦЦЦЦЦ девојчиња бре, освестете се!!!! Да се забременуваше така сите ќе шетаа со стомаци до заби!!!
   
 5. od-samrak-do-zori

  od-samrak-do-zori Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2010
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  58
  a kaj svrsil? Ako e na strana nema sansi no ako e vo tebe ili kaj preponite vo megunozjeto mozno e da ima nesto.
  Good luck
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.