1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали е можно да се забремени со нецелосен однос,сеуште е нев

Дискусија во 'Канта' започната од trapalce, 19 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. trapalce

  trapalce Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  1
  Имам една другарка,имале нецелосни односи со дечкото,дечкото свршил,но девојката е сеуште невина.
  Дали е можно да остане бремена?
  Поздрав до сите
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.902
  Кажи нека си го отпакува и да почне да го користи, викаа треба во животот ;)
  [​IMG]
   
  На Viktorijaaa5 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464

  Каков е тој нецелосен однос?
  Де просветли не..

  За посмешно прашање не знам..
   
 4. trapalce

  trapalce Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  1
  Па така,не и го ставил цел,свршил и во случајов е сеуште невина
   
 5. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.166
  Допаѓања:
  177.029
  Пол:
  Женски
  Ќе дувне ветер и ќе забремени. А зошто отвараш тема за едно прашање?
   
 6. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  877
  Ова некој библиски случај :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 7. trapalce

  trapalce Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  1
  свршил во неа ама не и го ставил цел така што не успеал да ја скине
   
 8. CrnceSK

  CrnceSK Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2013
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  58
  да нецелосно е забременета ке роди нецелосно дете
   
 9. trapalce

  trapalce Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  1
  А ти си нецелосно глуп, така?
   
 10. trapalce

  trapalce Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  1
  Не пишувајте глупости ако знае некој нека каже
   
 11. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.931
  Допаѓања:
  4.646
  Пол:
  Женски
  Се надевам дека другарка ти е двојно помала од тебе за да има ваква дилема.
  И ти со 25 години незнаеш да и дадеш одговор па прашуваш по форуми?
  Чудно, стварно чудно!!
   
 12. CrnceSK

  CrnceSK Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2013
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  58
  Прочитај се што си напишал бе ќускијо една
   
 13. trapalce

  trapalce Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  1
  јас и дадов одговор ама не верува сака повеќе мислења да разгледа
   
 14. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  242
  Пол:
  Машки
  Што ти нема да видам по форумов.
  Кое прашање е ова жити се?
  Значи постоел и нецелосен однос,а како тоа јас не го знаев?Баш ми е криво сега што не го практикував.
  Ахх бе до каде до каде со овие безсмислени прашања? :fubar:
  Изгледа некој нов метод на забременување смисливте.Невини се и бремени.Навистина?
  Не ми се верува.Невина е и се плаши од бременост?Па како тоа таа забременила,од што,од воздух ли? |(
  Дај малку едуцирајте се и не лупетајте глупости по форумов. :swear:
   
  На MarryxD му/ѝ се допаѓа ова.
 15. I.want.to.sleep

  I.want.to.sleep Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  469
  Мхм, близнаци ќе роди.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.