1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали е убаво да се има секс секој ден?

Дискусија во 'Секс' започната од Toksichnata, 25 јули 2011.

 1. Toksichnata

  Toksichnata Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2011
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  3
  дечки вака .. значи со дечко ми имаме односи 3 дена по ред ... дали е нормално тоа .. дали треба да престанеме малце да ставиме пауза ? .. фала ви однапред срциња
   
  На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.152
  Допаѓања:
  5.705
  Пол:
  Женски
  Дали е убаво да се има секс секој ден ....?

  Нормално е, добро е за здравјето. Но можно е во скоро време и да ви стане досадно па затоа јас не би практикувала секојдневно секс. ;)
   
 3. slatkichKa123

  slatkichKa123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2011
  Пораки:
  598
  Допаѓања:
  339
  Дали е убаво да се има секс секој ден ....?

  Абе убаво си е секој ден.

  Ама имаше нешто од оние турбофолкеркине како идеше... Ја би сваки дан, дечко ми је уморан. :devil: :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На tessie, unhappyy и martinuska им се допаѓа ова.
 4. Toksichnata

  Toksichnata Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2011
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  3
  Дали е убаво да се има секс секој ден ....?

  хаха ... ахам.. се плашам првите 2 дена имавме односи без кондом .. и страв ми е . да не останам бремена .. али ипак он сврши надвор од мене .. и мн ме боли стомакот ..
   
 5. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.084
  Допаѓања:
  1.644
  Дали е убаво да се има секс секој ден ....?

  абе праша дали е убаво, а не дали е безбедно ;) , инаку да преубаво е сега док можемо ко ќе бидеме стари ќе неможеме-така вели маж ми :D . А за тоа дали ќе останеш бремена не е страшно, подобро секој ден отколку во денот 2-3 пати.
   
 6. MoreNa-22

  MoreNa-22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  386
  Допаѓања:
  76
  Дали е убаво да се има секс секој ден ....?

  зошто да не колку повеке тполку поубо :D се дури свршува надвор од тебе нема шанси да останеш бремена. ние со дечкоми само првите неколку пати користевме кондом а понатаму еве 2 години и некој месец не користиме и поубаво е без кондом
   
 7. Toksichnata

  Toksichnata Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2011
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  3
  Дали е убаво да се има секс секој ден ....?

  аха значи да не се плашам .. фала ви мн .. ми требаше ова за да ми олесни на душа да не се замарам .. зашто мн е рано за бебе..
   
 8. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.463
  Дали е убаво да се има секс секој ден ....?

  3 пати на ден после јадење чиниш таблети терапија примаш :rofl:

  Абе кога ќе подразмислам некои ни 3 пати дневно не јадат :lol: . Убаво е убаво само пази да не го отруеш дека нели си токсична :wasntme: :lol:
   
 9. Toksichnata

  Toksichnata Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2011
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  3
  Дали е убаво да се има секс секој ден ....?

  хаххаа нема нема ..
   
 10. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.288
  Допаѓања:
  5.193
  Дали е убаво да се има секс секој ден ....?

  дале е убаво да се има секс секој ден?
  убаво е да се има секс секогаш кога ќе осетиш потреба, а не да имаш колку да се рече дека имаш секој ден ;)
   
  На Donamace, Twinkles и roko им се допаѓа ова.
 11. Toksichnata

  Toksichnata Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2011
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  3
  Дали е убаво да се има секс секој ден ....?

  хехе .. па мене ми е страв дека јас сега пред 3 дена се скинав и затоа незнам .. дали треба да оставиме неколку дена да помине затоа...?
   
 12. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.058
  Дали е убаво да се има секс секој ден ....?

  Да, најубаво е да се има секс секој ден :)
   
 13. Lepaaa

  Lepaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  2.069
  Допаѓања:
  8.093
  Пол:
  Женски
  Дали е убаво да се има секс секој ден ....?

  Ех па тоа е индивидуално!
  Ти ако сакаш воопшто не прави пауза цел месец по цел ден, ако можеш да издржиш! :lol: :rofl:

  Како и да е, јас не практикувам секс секој ден т.е. немам услови, не сме сега секој ден заедно! :rofl:
  А, кога би биле тогаш пресметано за три дена (како што кажа ти) тоа би ти било 3х3.
  три дена по три пати! :$
  !! :rofl:

  А ти викаш дека пред три дена си се скинала, па сите три дена имате односи секој ден! :^)
  Па тоа ти е тазе, затоа така! На почеток секогаш е турбо, после малце помалце ќе стигнете до еднаш неделно! :!: ;)
  Сега да се уходате па и ти, ништо страшно! :rofl:
   
  На akvarium му/ѝ се допаѓа ова.
 14. MSkorpionka

  MSkorpionka Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.972
  Допаѓања:
  4.095
  Дали е убаво да се има секс секој ден ....?

  Аха пресни сте значи затоа се растурате секој ден :D Уживај, ако тебе ти е убаво ич не прашувај...
   
  На tessie, OzzyAngel и zhap4e им се допаѓа ова.
 15. Toksichnata

  Toksichnata Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2011
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  3
  Дали е убаво да се има секс секој ден ....?

  хехе фала женски мнн .. он мислеше дека не е убаво секој ден да не ми се деси нешто .. иначе сеа неам гајле.. аха ме интересираше уште нешто кои кондоми се најубави според вас .. и дали у секое паковање кондоми има по 3 ?
   
 16. darlingB

  darlingB Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 мај 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  127
  Дали е убаво да се има секс секој ден ....?

  Мене највише ми одговараат Спортекс. Имаме пробано и Дурекс и Тројан но ми се појавува алергиска реакција од тие два. Иначе да, во секое пакување има по 3 кондоми.
   
 17. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.953
  Дали е убаво да се има секс секој ден ....?

  Ве молам, има тема за кондоми не ја терајте оф топик оваа. :)
   
 18. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.322
  Дали е убаво да се има секс секој ден ....?

  Ти нели беше скината пред 2-3 месеца??? Сега пак се скина? А што скина? Се разе*а квалитетно?
  Убаво е да се има секој ден секс така поубаво ќе си ја прoшириш
   
  На irenadaniel и Hipica им се допаѓа ова.
 19. wish

  wish Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2011
  Пораки:
  102
  Допаѓања:
  233
  Дали е убаво да се има секс секој ден ....?

  ..па доволно е и двапати дневно..
   
 20. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.725
  Дали е убаво да се има секс секој ден ....?

  Не да е убаво... најубаво е. Нормално ако и двајцата сакате нели? :)
  Секогаш кога имаш потреба е добро да имаш секс.