1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали замислувате жена без коса?

Дискусија во 'Канта' започната од ladyshine, 29 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ladyshine

  ladyshine Нов член

  Се зачлени на:
  17 јули 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  дали замислувате жена без коса?
   
 2. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Хаха не ми текнало да замислам. Еве за почеток можеш ти да ставиш твоја слика и ние да те замислиме. Нели ми е супер идејата ? :^) |(
   
 3. Kaliopi

  Kaliopi Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  5
  леле болна тема :puke:
  ај одма у корпа
   
 4. lylaby

  lylaby Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  631
  Допаѓања:
  333
  Пол:
  Женски
  што ви е боже господе :o
   
 5. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Се зачленила за да ја отвори темава |(
   
 6. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Морам да искоментирам,кога се отвара тема,нека се даде објаснување за истата за да се отвори дискусија,незнам што воопшто би се коментирало на оваа тема,би било добро да се прочитаат правилата на форумов,нема смисла вака,само да се отвараат теми,колку да се отворат.
   
 7. WildAngel

  WildAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  108
  ц ц ц ц ц.... :^) :o

  "Многу интересна тема"... :D :D
   
 8. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  аха.... |(
   
 9. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.295
  Пол:
  Женски
  Секој ден си замислувам жена без коса... си ги гледам жените околку мене и ги замислувам ќелави, многу добра занимација е тоа да ви кажам :geek: |(
   
  На peperutkaa му/ѝ се допаѓа ова.
 10. zvezdakoska

  zvezdakoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  60
  јас во моментов многу луѓе, па и жени и мажи би ги оставила ќелави. :@ :@ :@
  оф топик ама шо да правам
   
 11. LovelyGirl

  LovelyGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  1.551
  Допаѓања:
  291
  Пол:
  Женски
  се согласувам..."темата е преинтересна''.... |(
   
 12. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  43
  Не само без коса туку и без глави ги замислувам ... Ц ц ц начи темава ее “феноменална“ :^)
   
 13. badgirl12

  badgirl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  15
  ааа.. да јас секоја што ке ја здогледам си ја замислувам без коса .... па кај ти текнало на ваква тема бре ... :^) :envy: |( :fubar:
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 14. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Добро, ајде сега сите по еден коментар да напишеме: леле темава...што нема на светов.... леле што си отворила ваква тема?.......
  До кога? Се знае дека темава е глупава и дека ќе биде заклучена.
   
 15. stella83

  stella83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2010
  Пораки:
  218
  Допаѓања:
  129
  Си имаат луѓево фетиши. :lol: :tmi:
  :D :D :D :D :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.