1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали зборувате додека имате секс?

Дискусија во 'Канта' започната од BBojana, 24 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BBojana

  BBojana Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2010
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  5
  Aјде девојки отвоете се :D Зборувате ли со пратнерот додека имате секс? Што му зборите за да ја запалите атмосверата? И дали сакате да користите "dirty talk" :)
  Јас сум со дечко ми пола година и тек сега имавме односи па сакам наредниот пат да го изненадам и да го запалам повеке :$ Па ми треба мала помош од вас, како поискусни :P :D :D
   
 2. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.293
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.