1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали згрешив?

Дискусија во 'Секс' започната од Anne96, 22 февруари 2017.

  1. Anne96

    Anne96 Активен член

    Се зачлени на:
    12 август 2015
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    3
    Пол:
    Женски
    Здраво,ова е мојата приказна.На факултет ми се пушташе еден колега кој е во врска 2 години веќе,незнаев што да правам па и не размислив многу и отидов на кафе,многу се сложувавме,многу ми беше интересен после тоа излеговме уште неколку пати и последниот пат се видовме дома му,и сакаше да имаме секс,јас бидејќи бев невина размислував што да направам ама многу ми се допаѓаше и решив да му дадам.После тоа 3-4 дена нонстоп ми пишуваше ме бараше се беше океј,но после го снема 1 недела,па му напишав дали има некој проблем,и ми кажа дека имал обврски а и чекал јас да му пишам,па после тоа кога и да се договоревме да се видиме нешто ќе му излезеше во последен момент,а некогаш и јас така му правев.Значи само еднаш тоа се случи...Сега што да правам?Да се повлечам и да остане на еднаш и да памтам цел живот дека првиот сакал само да ме скине или да најдеме со него некое решение,иначе ко ќе излегував со другарки или некои други или ко ќе зборував на факултет со други тој љубомореше,еднаш ме прашуваше дали излегувам со некој друг освен него и ми рече да не барам други дури со него сум..незнам што да мислам и како да постапам.. ;(
    П.С не го направив тоа со намера дека ако му дадам ќе ја остави девојка му,бидејќи не се гледам во врска со него бидејќи како што и прави нејзе ќе ми прави и мене :(
     
  2. macka91

    macka91 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 ноември 2013
    Пораки:
    3.612
    Допаѓања:
    64.724
    Пол:
    Женски
    Многу просто и едноставно е сакал само секс со тебе. Ако не сакаш врска тогаш нема што да се прашуваш што да правиш, eдноставно продолжи напред.
     
    На hermosa, sj *O*, Cinderfakinrella и 12 други им се допаѓа ова.
  3. JollyGirl

    JollyGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јуни 2012
    Пораки:
    6.108
    Допаѓања:
    75.389
    Пол:
    Женски
    Тој е во врска, а тебе ти наредувал да не се гледаш со никој друг дур си со него (facepalm)

    Реалноста е дека си му била само за секс... На најглуп можен начин си ја изгубила невиноста, ко резерва на некој "јак" еб*ч... Јебига, некогаш морало да се случи.

    Ти да не си мислеше дека ќе ја остави девојката заради тебе? :wasntme:

    П. С. Да! Си погрешила.
     
    На Alisa22, LadyInTheDark, DeepBlue и 24 други им се допаѓа ова.
  4. pupi.girl

    pupi.girl Популарен член

    Се зачлени на:
    21 јули 2011
    Пораки:
    4.464
    Допаѓања:
    7.832
    Пол:
    Женски
    Нема што да се каеш. Ако си сакала со него и ако те привлекувал, едноставно се случило од радозналост.
    Си сакала да видиш како е и било посилно од тебе. Дечкото не е стабилен и ако има девојка и ја изневерува истото ќе го прави и со тебе.
    Најубаво сега е да се правиш како да си се скарала со него. Инаку сите сакаат и машки и женски. Остави ги тие размислувања дека само машкото сака. Женските повеќе сакаат и повеќе имаат.
    Не те искористи никој, зошто и ти си сакала :) Да не сакаше немаше да имаш.
    Сигурно има други момчиња со кои контактираш. Кога ќе бидеш спремна почни да излегуваш со некој нов, по можност да си бидите во врска и ќе се потисне и таа рана. Само немој да мислиш дека си искористена зошто ќе ти е многу тешко :)
     
    На sj *O*, WildMk, honey.11 и 7 други им се допаѓа ова.
  5. ♡BuBaLe♡

    ♡BuBaLe♡ Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 мај 2015
    Пораки:
    5.169
    Допаѓања:
    105.778
    Пол:
    Женски
    За жал мила @Anne96 си згрешила многу, прво што си дозволила да се сплеткаш со некој кој има девојка и што си се впуштила во секс со него.
    За жал, на суров начин си научи дека машките прават филмови и тактики додека си им интересна и го добијат она што им е целта и после ги нема!!
    Нека ти е лекција која си ја платила најскапо :(. Но не губи надеж, ќе има некој кој ќе те заслужува,сака и почитува :hug:
    Од овој дистанцирај се, под никакви услови немој да го бараш и ако те контактира тој биди ладна!!! :hug:
     
    На Angie24, fallenangel, Cinderfakinrella и 3 други им се допаѓа ова.
  6. Barbie20

    Barbie20 Популарен член

    Се зачлени на:
    22 август 2012
    Пораки:
    676
    Допаѓања:
    10.722
    Пол:
    Женски
    Згреши чедо, згреши.
     
    На LadyInTheDark, DeepBlue и joy1 им се допаѓа ова.
  7. JollyGirl

    JollyGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јуни 2012
    Пораки:
    6.108
    Допаѓања:
    75.389
    Пол:
    Женски
    Ех, грешни чеда Божји... Да викнеме некој со кандило да зачади низ темиве, да го прочисти воздухот :emo:
    Грев до грев...
     
    На sj *O*, WildMk, LadyInTheDark и 14 други им се допаѓа ова.
  8. Baby-bubu

    Baby-bubu Популарен член

    Се зачлени на:
    2 јануари 2014
    Пораки:
    1.600
    Допаѓања:
    13.295
    Пол:
    Женски
    Дечкото убаво те изиграл на еден начин, сакал само секс и тоа и си го добил.
    Крива си што си се вплеткала во таква врска со него и покрај тоа што си знаела дека имал девојка.
    На твое место би и кажала на девојка му со каков човек е во врска. Па нека пати идиотот, мило за драго. Максимално избегнувај го ако пробува да комуницира со тебе, ако те притиска за секс или било што ти пишав погоре како да постапиш. Иначе немаш што друго да правиш освен да се помириш со тоа како што е. Лекцијава добро си ја научи.
     
    На hermosa, sj *O*, Alisa22 и 4 други им се допаѓа ова.
  9. pupi.girl

    pupi.girl Популарен член

    Се зачлени на:
    21 јули 2011
    Пораки:
    4.464
    Допаѓања:
    7.832
    Пол:
    Женски
    Најтрагично е што девојка му нема да и верува и ќе направи уште поголема будала од себе. Најубаво девојката на дечкото да не ја меша во приказната.
     
    На ♡BuBaLe♡ му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Baby-bubu

    Baby-bubu Популарен член

    Се зачлени на:
    2 јануари 2014
    Пораки:
    1.600
    Допаѓања:
    13.295
    Пол:
    Женски
    @pupi.girl Ако се одлучи на таков чекор може многу лесно да и докаже. Предмети од кај него во соба, белези/бемки или подетални објаснувања на делови од негово тело што не може да ги види секој. Нејзино е дали ќе и поверува или нема, во секој случај нема да и биде сеедно и нема мирно да спие со него. Ако не сака да се вплеткува може едноставно да си се повлече.
     
    На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
  11. pupi.girl

    pupi.girl Популарен член

    Се зачлени на:
    21 јули 2011
    Пораки:
    4.464
    Допаѓања:
    7.832
    Пол:
    Женски
    Обично девојките не прифаќаат такви работи, дека се изневерувани. Колку и да проба да докажува само ќе пропаѓа, барем јас така мислам. Најубаво да не и кажува, само да исчезне од животот на двајцата.
     
  12. Baby-bubu

    Baby-bubu Популарен член

    Се зачлени на:
    2 јануари 2014
    Пораки:
    1.600
    Допаѓања:
    13.295
    Пол:
    Женски
    @pupi.girl Не знам, мене не би ми било сеедно да ми каже некоја примерно дека дечко ми има бемка на лево м**е. Не се гледа се дур не ја видиш.
     
    На sj *O*, honey.11, cresa-jagoda и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  13. pupi.girl

    pupi.girl Популарен член

    Се зачлени на:
    21 јули 2011
    Пораки:
    4.464
    Допаѓања:
    7.832
    Пол:
    Женски
    :rofl::rofl::rofl: ако е белег или бемка на интимен дел пуста нека остане што расипува врски. Инаку на никој не би му било, ама ете девојката ќе си одлучи што ќе прави.
     
    На Baby-bubu му/ѝ се допаѓа ова.
  14. doubleg

    doubleg Популарен член

    Се зачлени на:
    2 февруари 2011
    Пораки:
    285
    Допаѓања:
    4.406
    Свесно влегла во тоа знаејќи дека има девојка, така да е подло сега да оди кај девојка му да се жали. Да ја лажел дека нема девојка друга работа е. Трбаше да пишеш овде пред да го направиш тоа. Но, ништо страшно, не се оптеретувај.
     
  15. baba Rada

    baba Rada Популарен член

    Се зачлени на:
    27 мај 2015
    Пораки:
    4.526
    Допаѓања:
    25.582
    Пол:
    Женски
    Ајде аирлија скинување :)
    Незнам што бараш грешка, што има да се преиспитуваш, а најмалку па вде на форумв да му даваш отчет на некој..(овде се калугерки демек се)
    Така си сакала, во тој момент таква потреба си имала, ти било убаво, немаш маж, немаш деца, слободна ко птица..абе ајде уживај во животот..мажи еден куп;)
    Ако ти се јави или не ти се јави, здравје..Грев немаш никаков:)
     
    На sj *O*, WildMk, Dadusicka и 11 други им се допаѓа ова.
  16. JollyGirl

    JollyGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јуни 2012
    Пораки:
    6.108
    Допаѓања:
    75.389
    Пол:
    Женски
    Немаш никаков грев... Продолжи со исто темпо да уништуваш врски, а во иднина и бракови :)
    Најубав совет.
    Расплачи им мајка на сите долгогодишн врски
     
    На hermosa, Alisa22, Nausicaa и 16 други им се допаѓа ова.
  17. Згодно Момче

    Згодно Момче Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 декември 2016
    Пораки:
    867
    Допаѓања:
    4.979
    Кажи го на девојката сега.

    P.S. "Правилно" си постапилa.
     
    На honey.11, cresa-jagoda и Someonespecial им се допаѓа ова.
  18. Mishela

    Mishela Модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    19 август 2010
    Пораки:
    18.584
    Допаѓања:
    80.670
    Пол:
    Женски
    На почеток искрено помислив - не е до неа, на овој му мрдал опашот. Ама чекај, девојкава знаела дека типот е во врска и пак си продолжила контакт затоа што „и било убаво со него“...мислам, која дрскост човече.
    Од таквите си пати човештвото за жал, девојката не е единствена.
    Не знам која е таа сила која ви дозволува да се гледате со зафатени, навистина не ми е јасно.
     
    На sj *O*, Alisa22, Nausicaa и 12 други им се допаѓа ова.
  19. baba Rada

    baba Rada Популарен член

    Се зачлени на:
    27 мај 2015
    Пораки:
    4.526
    Допаѓања:
    25.582
    Пол:
    Женски
    Сакаш да биде издаица:D
     
  20. Kitten

    Kitten Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    9.375
    Допаѓања:
    42.190
    Пол:
    Женски
    Абе ај, игри за деца од градинка :fubar:
    Нема што некому да докажува, а подобро и да не се заплеткува.
     
    На Mishela и baba Rada им се допаѓа ова.