1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали згрешив?

Дискусија во 'Секс' започната од Anne96, 22 февруари 2017.

 1. Anne96

  Anne96 Активен член

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Здраво,ова е мојата приказна.На факултет ми се пушташе еден колега кој е во врска 2 години веќе,незнаев што да правам па и не размислив многу и отидов на кафе,многу се сложувавме,многу ми беше интересен после тоа излеговме уште неколку пати и последниот пат се видовме дома му,и сакаше да имаме секс,јас бидејќи бев невина размислував што да направам ама многу ми се допаѓаше и решив да му дадам.После тоа 3-4 дена нонстоп ми пишуваше ме бараше се беше океј,но после го снема 1 недела,па му напишав дали има некој проблем,и ми кажа дека имал обврски а и чекал јас да му пишам,па после тоа кога и да се договоревме да се видиме нешто ќе му излезеше во последен момент,а некогаш и јас така му правев.Значи само еднаш тоа се случи...Сега што да правам?Да се повлечам и да остане на еднаш и да памтам цел живот дека првиот сакал само да ме скине или да најдеме со него некое решение,иначе ко ќе излегував со другарки или некои други или ко ќе зборував на факултет со други тој љубомореше,еднаш ме прашуваше дали излегувам со некој друг освен него и ми рече да не барам други дури со него сум..незнам што да мислам и како да постапам.. ;(
  П.С не го направив тоа со намера дека ако му дадам ќе ја остави девојка му,бидејќи не се гледам во врска со него бидејќи како што и прави нејзе ќе ми прави и мене :(
   
 2. macka91

  macka91 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 ноември 2013
  Пораки:
  3.319
  Допаѓања:
  61.334
  Пол:
  Женски
  Многу просто и едноставно е сакал само секс со тебе. Ако не сакаш врска тогаш нема што да се прашуваш што да правиш, eдноставно продолжи напред.
   
  На hermosa, sj *O*, Cinderfakinrella и 12 други им се допаѓа ова.
 3. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.373
  Пол:
  Женски
  Тој е во врска, а тебе ти наредувал да не се гледаш со никој друг дур си со него (facepalm)

  Реалноста е дека си му била само за секс... На најглуп можен начин си ја изгубила невиноста, ко резерва на некој "јак" еб*ч... Јебига, некогаш морало да се случи.

  Ти да не си мислеше дека ќе ја остави девојката заради тебе? :wasntme:

  П. С. Да! Си погрешила.
   
  На Alisa22, LadyInTheDark, DeepBlue и 24 други им се допаѓа ова.
 4. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.829
  Пол:
  Женски
  Нема што да се каеш. Ако си сакала со него и ако те привлекувал, едноставно се случило од радозналост.
  Си сакала да видиш како е и било посилно од тебе. Дечкото не е стабилен и ако има девојка и ја изневерува истото ќе го прави и со тебе.
  Најубаво сега е да се правиш како да си се скарала со него. Инаку сите сакаат и машки и женски. Остави ги тие размислувања дека само машкото сака. Женските повеќе сакаат и повеќе имаат.
  Не те искористи никој, зошто и ти си сакала :) Да не сакаше немаше да имаш.
  Сигурно има други момчиња со кои контактираш. Кога ќе бидеш спремна почни да излегуваш со некој нов, по можност да си бидите во врска и ќе се потисне и таа рана. Само немој да мислиш дека си искористена зошто ќе ти е многу тешко :)
   
  На sj *O*, WildMk, honey.11 и 7 други им се допаѓа ова.
 5. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  5.084
  Допаѓања:
  104.393
  Пол:
  Женски
  За жал мила @Anne96 си згрешила многу, прво што си дозволила да се сплеткаш со некој кој има девојка и што си се впуштила во секс со него.
  За жал, на суров начин си научи дека машките прават филмови и тактики додека си им интересна и го добијат она што им е целта и после ги нема!!
  Нека ти е лекција која си ја платила најскапо :(. Но не губи надеж, ќе има некој кој ќе те заслужува,сака и почитува :hug:
  Од овој дистанцирај се, под никакви услови немој да го бараш и ако те контактира тој биди ладна!!! :hug:
   
  На Angie24, fallenangel, Cinderfakinrella и 3 други им се допаѓа ова.
 6. Barbie20

  Barbie20 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2012
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  10.720
  Пол:
  Женски
  Згреши чедо, згреши.
   
  На LadyInTheDark, DeepBlue и joy1 им се допаѓа ова.
 7. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.373
  Пол:
  Женски
  Ех, грешни чеда Божји... Да викнеме некој со кандило да зачади низ темиве, да го прочисти воздухот :emo:
  Грев до грев...
   
  На sj *O*, WildMk, LadyInTheDark и 14 други им се допаѓа ова.
 8. Baby-bubu

  Baby-bubu Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2014
  Пораки:
  1.580
  Допаѓања:
  13.283
  Пол:
  Женски
  Дечкото убаво те изиграл на еден начин, сакал само секс и тоа и си го добил.
  Крива си што си се вплеткала во таква врска со него и покрај тоа што си знаела дека имал девојка.
  На твое место би и кажала на девојка му со каков човек е во врска. Па нека пати идиотот, мило за драго. Максимално избегнувај го ако пробува да комуницира со тебе, ако те притиска за секс или било што ти пишав погоре како да постапиш. Иначе немаш што друго да правиш освен да се помириш со тоа како што е. Лекцијава добро си ја научи.
   
  На hermosa, sj *O*, Alisa22 и 4 други им се допаѓа ова.
 9. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.829
  Пол:
  Женски
  Најтрагично е што девојка му нема да и верува и ќе направи уште поголема будала од себе. Најубаво девојката на дечкото да не ја меша во приказната.
   
  На ♡BuBaLe♡ му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Baby-bubu

  Baby-bubu Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2014
  Пораки:
  1.580
  Допаѓања:
  13.283
  Пол:
  Женски
  @pupi.girl Ако се одлучи на таков чекор може многу лесно да и докаже. Предмети од кај него во соба, белези/бемки или подетални објаснувања на делови од негово тело што не може да ги види секој. Нејзино е дали ќе и поверува или нема, во секој случај нема да и биде сеедно и нема мирно да спие со него. Ако не сака да се вплеткува може едноставно да си се повлече.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 11. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.829
  Пол:
  Женски
  Обично девојките не прифаќаат такви работи, дека се изневерувани. Колку и да проба да докажува само ќе пропаѓа, барем јас така мислам. Најубаво да не и кажува, само да исчезне од животот на двајцата.
   
 12. Baby-bubu

  Baby-bubu Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2014
  Пораки:
  1.580
  Допаѓања:
  13.283
  Пол:
  Женски
  @pupi.girl Не знам, мене не би ми било сеедно да ми каже некоја примерно дека дечко ми има бемка на лево м**е. Не се гледа се дур не ја видиш.
   
  На sj *O*, honey.11, cresa-jagoda и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.829
  Пол:
  Женски
  :rofl::rofl::rofl: ако е белег или бемка на интимен дел пуста нека остане што расипува врски. Инаку на никој не би му било, ама ете девојката ќе си одлучи што ќе прави.
   
  На Baby-bubu му/ѝ се допаѓа ова.
 14. doubleg

  doubleg Популарен член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  285
  Допаѓања:
  4.405
  Свесно влегла во тоа знаејќи дека има девојка, така да е подло сега да оди кај девојка му да се жали. Да ја лажел дека нема девојка друга работа е. Трбаше да пишеш овде пред да го направиш тоа. Но, ништо страшно, не се оптеретувај.
   
 15. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.537
  Пол:
  Женски
  Ајде аирлија скинување :)
  Незнам што бараш грешка, што има да се преиспитуваш, а најмалку па вде на форумв да му даваш отчет на некој..(овде се калугерки демек се)
  Така си сакала, во тој момент таква потреба си имала, ти било убаво, немаш маж, немаш деца, слободна ко птица..абе ајде уживај во животот..мажи еден куп;)
  Ако ти се јави или не ти се јави, здравје..Грев немаш никаков:)
   
  На sj *O*, WildMk, Dadusicka и 11 други им се допаѓа ова.
 16. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.373
  Пол:
  Женски
  Немаш никаков грев... Продолжи со исто темпо да уништуваш врски, а во иднина и бракови :)
  Најубав совет.
  Расплачи им мајка на сите долгогодишн врски
   
  На hermosa, Alisa22, Nausicaa и 16 други им се допаѓа ова.
 17. Згодно Момче

  Згодно Момче Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  867
  Допаѓања:
  4.979
  Кажи го на девојката сега.

  P.S. "Правилно" си постапилa.
   
  На honey.11, cresa-jagoda и Someonespecial им се допаѓа ова.
 18. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  17.394
  Допаѓања:
  78.395
  Пол:
  Женски
  На почеток искрено помислив - не е до неа, на овој му мрдал опашот. Ама чекај, девојкава знаела дека типот е во врска и пак си продолжила контакт затоа што „и било убаво со него“...мислам, која дрскост човече.
  Од таквите си пати човештвото за жал, девојката не е единствена.
  Не знам која е таа сила која ви дозволува да се гледате со зафатени, навистина не ми е јасно.
   
  На sj *O*, Alisa22, Nausicaa и 12 други им се допаѓа ова.
 19. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.537
  Пол:
  Женски
  Сакаш да биде издаица:D
   
 20. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  9.372
  Допаѓања:
  42.128
  Пол:
  Женски
  Абе ај, игри за деца од градинка :fubar:
  Нема што некому да докажува, а подобро и да не се заплеткува.
   
  На Mishela и baba Rada им се допаѓа ова.