1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали знате дека....

Дискусија во 'Канта' започната од love23, 14 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. love23

  love23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  911
  Дали знаете дека анаконда проголта цел крокодил па по неколку минути се разнесе целата анаконда, бидејќи пленот е преголем за нејзиното тело, што за прв пат се случило тоа во историјата, но секогаш крокодилот победувал во борба против анакондата. :puke:
   
 2. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
 3. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.378
  Допаѓања:
  1.113
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена, бидејќи веќе постои слична.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.