1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали имата партнер?

Дискусија во 'Канта' започната од herera, 29 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. herera

  herera Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2012
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  9
  Јас да ви кажам право немам партнер :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party:
   
 2. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.788
  Допаѓања:
  2.548
  Пол:
  Женски
  Епа браво за тебе што имата партнер :clap: :lol:
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.042
  Допаѓања:
  55.874
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.