1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали имате "фетиши"?

Дискусија во 'Секс' започната од Echo, 28 март 2010.

  1. calliope

    calliope Популарен член

    Се зачлени на:
    1 јули 2011
    Пораки:
    1.368
    Допаѓања:
    15.989
    Пол:
    Женски
    Цркам кога ке ми се појави со штотуку миена, разбушавена коса и раскопчани фармерки од кои се гледаат фамозните гореспоменатите линии од пелвичните коски и боксерките. :inlove:
    Па уште кога ке ми упати еден остар поглед со тие продорни очи и ке ме повлече накај себе...е ај седи мирна де... :lol:

    Инаку да, не се овие нашиве баш фетиши. Фетиш е нешто хм...да не речам, до некој степен „умоболно“ (не ми текнува баш прав збор), невообичаено...еве на пример foot fetish или оние ептен гадните од типот 2 girls 1 cup, 1 man 1 jar итн. :D
     
  2. imelda

    imelda Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    1.622
    Допаѓања:
    10.343
    Не е дека е умоболно, да, тешко е да му се најде збор, ама мислам еве му дале збор веќе, фетиш, доаѓа некаде од потсвеста, пак со умот е нешто, да сакаме да си играме на некој начин со други помошни средства. Како на пример, нежниот допир од свилата и нешто буди кај некого повеќе и ја прави целата игра толку повозбудлива. Само партнерот да знае што да очекува и да не се шокира ако случајно се најде врзан за рамката од креветот :lol:
     
    На n.lauda и Konstantin им се допаѓа ова.
  3. simoncelicius

    simoncelicius Популарен член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2011
    Пораки:
    3.536
    Допаѓања:
    7.796
    Пол:
    Женски
    апсолутно се согласувам ова исто како јас да сум го напишала
     
    На MarcheloGirl му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Marilyn-Monroe

    Marilyn-Monroe Популарен член

    Се зачлени на:
    24 декември 2010
    Пораки:
    1.805
    Допаѓања:
    5.894
    Фетиш ми е кога со тие горенаведени ракавици, чисти по дома, па доаѓа ко кутренце по следување.
     
    На n.lauda, z.k и wolf4e им се допаѓа ова.
  5. Gerberce

    Gerberce Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 јануари 2011
    Пораки:
    83
    Допаѓања:
    65
    Веќе се спомна овде foot fetish и фетиш за хулахопки. Јас признавам дека припаѓам во таа група. Но не он да носи, скраја да е. Хмммм уствари ја имам фетиш момакот да ги има овие фетиши :D

    Уствари и мене лудо ме палат хулахопки и ги носам нон-стоп, понекогаш и на спиење иако знам дека сабајлето после спиење во хулахопки се осеќам непријатно и цели ноги некако ко неодморени ми се.
    Не сум лезбејка, ама згодни ноги во убави сјајни хулахопки и фино средени стапала кај девојка во моја близина морам да признаам дека ми прават да се чувствувам „непријатно“ :$
     
    На n.lauda, boka_nylons, sj *O* и 9 други им се допаѓа ова.
  6. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Е ова е фетиш а не грицкање у врат и стомачни мускули :wasntme:

    На вакво нешто мислев. Имав еден момак, фетиш му беа женски прстиња на стапала, обожаваше да ги лиже :tmi:
    А мене све едно незгодно си викам, немој бре душо, чекај малку, полека, све и свашта има таму :D
    Што да ви кажувам, врти сучи, пак не е беспрекорно чисто.
    Али не, ете него моите прстиња му беа фетиш и крај.

    И после морав да посветувам екстра нега на стапалата, јбг :D
     
    На n.lauda му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Li0ness

    Li0ness Популарен член

    Се зачлени на:
    30 октомври 2010
    Пораки:
    1.057
    Допаѓања:
    1.818
    Моја другарка имаше сличен случај :) . Типот многу сакаше да и ги лакира ноктите на нозете, да и ги масира стапалата, да и ги бакнува, па од таму после да тргне сета акција...
    Секој со своја занимација ;)
     
  8. Gerberce

    Gerberce Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 јануари 2011
    Пораки:
    83
    Допаѓања:
    65
    ^ Lovely :$

    Ете да отворам душа, па смејте ми се ако сакате. Јас на пример на оваа слика или слични на неа неможам да останам рамнодушна (уствари се возбудувам):
     

    Прикачени фајлови:

    • 333.jpg
      333.jpg
      Големина на фајлот:
      170,5 KB
      Прегледи:
      871
    На centarskodete, Mileivanov, Fyyyy и 4 други им се допаѓа ова.
  9. Lepaaa

    Lepaaa Популарен член

    Се зачлени на:
    5 февруари 2011
    Пораки:
    2.069
    Допаѓања:
    8.096
    Пол:
    Женски
    Фетиш?! :^) :lol:
    Незнам дали ова е фетиш ама мене ептен ме пали кога се бацуваме и кога ќе ме фати за косата т.е. за главата и ме турка надолу кај би-бип! :rofl:
    “Земиго срце!“...а јас па се правам на три ипол и тој уште толку ме влече и она чувството кога го земам во уста....!! :$ :tmi:
    Ме излудува значи! :tmi: :D
     
    На sj *O*, 1209, piti и 2 други им се допаѓа ова.
  10. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.709
    Допаѓања:
    150.457
    Лелееее ај за мене,туку ете ви,да си кажам за мојов арно ме потсетивте...да,фетиш му се жени у хулахопки и стапала у хулахопки.Лудак!ЛУДАК!!! Еден ден ќе го најдам како ми ги џвака директно од фиока,нешто ко шпагети.
     
    На n.lauda, sj *O*, z.k и 2 други им се допаѓа ова.
  11. Gerberce

    Gerberce Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 јануари 2011
    Пораки:
    83
    Допаѓања:
    65
    еххххх лудак... можам само да кажам дека ти завидувам, јас таков барам (го носам одма пред матично) :rofl:
     
    На n.lauda, boka_nylons, sj *O* и 6 други им се допаѓа ова.
  12. cvetce93

    cvetce93 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 јануари 2011
    Пораки:
    1.434
    Допаѓања:
    575
    Аууу рацете му се нешто најсекси најубаво нај нај....!! И како мириса најубаво целиот.. сакам и кога ќе ме гушка по вратот... Како да не го сакам најмногу !! :D :*
     
  13. DirtyQueen

    DirtyQueen Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 мај 2011
    Пораки:
    234
    Допаѓања:
    179
    Пол:
    Женски
    уффф, раце со испакнати вени и долги прсти.. :inlove:
     
    На sj *O* и MarcheloGirl им се допаѓа ова.
  14. LynnStorm

    LynnStorm Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 август 2011
    Пораки:
    15
    Допаѓања:
    1
    Јас па обожавам бакнежи во увото.. тооолку многу пали сигурно и тие што пробале знаат. :P
     
  15. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Аууу Лепаа, топ е нели? А ти као демек се нечкаш, и овој уште толку те тегне, те бутка, и ај - се предаваш некако :D
    Ммм да да, добро е тоа, дигам и јас срамежливо раче за истото.

    И секако кога ќе си ги заплетка рацете во косиштево и ме тегне, ме кубе, така малце грубо...уствари не знам дали е фетиш, ама пали :wasntme:
     
    На 1209, kate21 и MarcheloGirl им се допаѓа ова.
  16. Estelle

    Estelle Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 декември 2010
    Пораки:
    176
    Допаѓања:
    154
    двете линии кај неговите колкови кои се движат надоле во правец на бииииип :$ , остра вилица.....
    и полудувам (во позитивна смисла) кога ќе ме грабне и ќе ме залепи за ѕид :lol: :$ со едната рака ми ги држи двете раце, со другата поминува низ мене - кај ќе му текне таму :)
    уффф почнав со daydreaming :D
     
    На sj *O* му/ѝ се допаѓа ова.
  17. mysterious

    mysterious Популарен член

    Се зачлени на:
    25 јануари 2010
    Пораки:
    1.491
    Допаѓања:
    2.661
    Да,имам.


    Помали машки. 8)

    Fuck yeah.
     
    На n.lauda, Oxymoron и Balint им се допаѓа ова.
  18. Kitten

    Kitten Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    9.375
    Допаѓања:
    42.189
    Пол:
    Женски
    :D Си ме изнасмеала со постов. И јас порано си мислев "лудак" се додека не се помирив со тоа и морав да го прифатам зашто фетишот за таквите е нешто нормално, како потреба. Јас да му го ускратам тоа задоволство, одма он ми крати орален, мајке ми!
    Јас лично немам фетиши, од тоа што го прочитав наназад, ништо не ми делуваше на фетиш, тоа се секојдневни работи на кои доста голем дел девојки се палат, а нешто поинакво да ме возбудува...тоа не.
     
  19. CrazyGirl15

    CrazyGirl15 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јуни 2011
    Пораки:
    4.805
    Допаѓања:
    25.079
    Пол:
    Женски
    Бакнежи во врат :inlove:
     
  20. PParaskeva

    PParaskeva Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 февруари 2011
    Пораки:
    191
    Допаѓања:
    259
    Това не је ветиш................. ти кажуваш што ти се допаѓа кај дечкоти,иколку многу го сакаш,фетиш је нешто кое ти је некој мал ситен детаљ , кој тие потребен да се возбудиш и да постигнеш оргазам.
    А не како мириса рацете това она, и обично под фетиш се подразбира нешто .............. настрано :rofl: