1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали имате "фетиши"?

Дискусија во 'Секс' започната од Echo, 28 март 2010.

  1. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    Не сум сигурна дека имам фетиш, постојат работи што ме палат, но не би нарекла фетиши.
    Освен ете ако може да се каже дека фетиш ми е маж во униформа(само не полицаец), туку: Војник, Маршал, Пилот...

    А на дечко ми... Е тој ги обожава моите голи стапала, го возбудува само да ги гледа моите прсти на ногата и да ми ги допира стапалата.
     
  2. footfetish

    footfetish Активен член

    Се зачлени на:
    18 декември 2011
    Пораки:
    7
    Допаѓања:
    8
    FOOT FETISH,ne deka ne mozam da doziveam orgazam i bes toa,megutoa mnogu e posilen orgazamot dokolku stopaloto mi e vo usta,raka,na penisot ili bilo kade na moeto telo,vo sekoj slucaj vo usta e najubavo i najsilen orgazam se dozivuva za lugeto sto imaat FOOT FETISH
     
    На sj *O*, Lolo5, Mario1991 и 2 други им се допаѓа ова.
  3. Shortie

    Shortie Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 декември 2011
    Пораки:
    256
    Допаѓања:
    71
    Пол:
    Женски
    Со еден збор ЈАЗИКОТ-JUST KEEP MOVING IT BABY...:D
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Divinebutterfly

    Divinebutterfly Популарен член

    Се зачлени на:
    17 јули 2011
    Пораки:
    2.967
    Допаѓања:
    9.980
    Пол:
    Женски
    Фетиш фетиш...ако се брои...сакам кога ме грицка на врат додека си ја правиме работата :lol: ,а и кога ќе ме стисне за него,во јавност ко ќе сме :lol:
     
    На angel92 и Lepaaa им се допаѓа ова.
  5. najubava2010

    najubava2010 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2010
    Пораки:
    1.619
    Допаѓања:
    4.653
    А кој тоа нема фетиши?

    Ужасно многу ме возбудува кога ќе го видам горе соблечен, или евентуално со раскопчана кошула, долу фармерки, благо раскопчани, од кои ѕиркаат боксериците и неговиот, кхм, кхм, полов орган. (Ова за Петко мој зборам, за друг не :D ).

    Многу ме возбудуваат и мажи во одела, ауууу :x , некој згоден, висок, складно граден...

    Сакам и кога некој доминира во кревет, не секогаш, ама знае да ме возбуди, ненормално многу кога ќе ме потегне за коса, плесне по задников ми, зграбчи и фрли врз кревет, дојде врз мене, и почне грубо да пенетрира. Тогаш се буди „курвата“ во мене, што сака да биде злоставувана :rofl: .

    Лелеееее кој ѓаол ме натера во ова време да ја отварам темава и да размишљам, а Петко спие, да го будам или не?
    Прашање е сега :) .
     
    На sj *O*, Lolo5, 1209 и 6 други им се допаѓа ова.
  6. Giovanna

    Giovanna Популарен член

    Се зачлени на:
    20 јануари 2011
    Пораки:
    1.944
    Допаѓања:
    10.075
    Имам и тоа неколку,само не ми иде да ги споделувам на форум...можда некои ќе дојдат како ту мач :)

    Од тие за во јавност иако заклучивме дека делови од телото не се сметаат баш,сепак без силни дланки и добар фат ништо не правиме.Каков сака нека е ако е како пиле во рачињата ми се одмилува цел чин. Исто фетиш ми се стапала и добра маска за преку очи.

    Некои бивши имаа на горење со восок од свеќа.
     
  7. Coyote

    Coyote Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 јануари 2012
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    0

    Normalno:)
     
  8. Coyote

    Coyote Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 јануари 2012
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    0
    Legs And Feet mmmmmmmmmmmm толку добро,толку слатко:)
     
  9. ines.h

    ines.h Популарен член

    Се зачлени на:
    23 август 2011
    Пораки:
    1.689
    Допаѓања:
    18.856
  10. Vladicko

    Vladicko Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 февруари 2012
    Пораки:
    8
    Допаѓања:
    2
    Latex fetish

    Пред извесно време открив нешто многу занимливо, имено ми се допаѓаат девојки облечени во latex :$ , дури и мирисот ми се допадна. Дали се работи за некој вид на фетиш или ? :wasntme:
     
  11. simmone

    simmone Активен член

    Се зачлени на:
    2 ноември 2011
    Пораки:
    27
    Допаѓања:
    12
    обожавам да го гледам како мастурбира ... мммм при самата помисла ми доаѓа "вруќина меѓу ноги" ]:)
    заеднички фетиши иаме појше
    мојте стапала ,љиљакова боја ,косата сплетена во две плетенчиња да може да ме држи за нив кога е отпозади ...... доста се а :tmi:
    ахх да пропуштив нешто ,најмногу ме возбудува нежно галење со нож низ целото тело :inlove:
     
    На Lolo5 и bitolski69 им се допаѓа ова.
  12. black-angel

    black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

    Се зачлени на:
    14 декември 2009
    Пораки:
    2.635
    Допаѓања:
    4.456
    Пол:
    Женски
    Досега не сум приметила дека имам вакво нешто така да не!
     
  13. footlover

    footlover Нов член

    Се зачлени на:
    3 април 2012
    Пораки:
    45
    Допаѓања:
    2
    Ако се земе како фетиш да јас имам кон женски стапала тоа доста ме пали..
    едната нога у чорапче другата боса на моето лице
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  14. Zaboravena

    Zaboravena Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 април 2011
    Пораки:
    32
    Допаѓања:
    70
    Па и јас имам фут фетиш, иако сум женско. Не е тоа ништо страшно, многу луѓе го имаат тој фетиш.
     
    На sj *O*, MrMuTT, Lolo5 и 4 други им се допаѓа ова.
  15. footlover

    footlover Нов член

    Се зачлени на:
    3 април 2012
    Пораки:
    45
    Допаѓања:
    2
    имаме заеднички вкус....супер :)
     
  16. Darko80

    Darko80 Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 јуни 2012
    Пораки:
    9
    Допаѓања:
    18
    Ок... Темата е супер и можам да кажам дека сите имаме фетиши. Најхрабра излезе deer и таа на сите ви покажа без срам дека не е страшно да се проговори за тоа, нели оваа е тема за такви работи. еве ќе проговорам и јас...

    Мене фетиш ми е така наречениот Trampling. Кога бев помал една моја другарка ми застана со двете нозе на стомак и броеше колку долго можам да издржам. На некој начин тоа многу ми се допадна и неколку пати таа тоа ми го имаше правено. Еднаш дури и свршив од возбуда, а таа ми вели „ЛЕЛЕЕЕ ПОМИСЛИВ ДЕКА ТЕ ИСЦРЦОРИВ„ Тоа беше моето прво свршување во животот, а бев дете. Од тогаш тоа многу го сакам и ми е како ритуал што неколку пати во годината морам да го искусам. Обожавам кога женска особа ме гази нежно со нозете на стомакот, така ја осеќам нејзината моќ. Особено ако е боса во црни секси хулахопки тоа веќе ме излудува. Досега сите девојки што сум ги имал ме имаат „згазнато„ така со хулахопка. Немам проблем да ги наговорам на тоа бидејќи јас нивните фетиши им ги исполнувам. Ме пали и ако е некоја елегантно пополнета до кај 70 килограми да ме гази и ми се чини дека душа ќе испуштам и секако до граница на мојата издржливост. Сепак не сакам да скока како коњ на мене оти не сакам да дојде до повреда. Сакам тоа да е без чевли и во секси хулахопка. Ме пали и додека ме гази да ми зборува дека ќе ме згмечи и дека осеќа како ми попуштаат стомачните мускули кога сум на крајот од силите
     
    На sj *O*, Lolo5 и femfeetlover им се допаѓа ова.
  17. footlover

    footlover Нов член

    Се зачлени на:
    3 април 2012
    Пораки:
    45
    Допаѓања:
    2
    па??????
     
  18. ISKUSEN1

    ISKUSEN1 Нов член

    Се зачлени на:
    27 мај 2012
    Пораки:
    31
    Допаѓања:
    7
    Ги имам безброј ...
     
  19. Abeja

    Abeja Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    4.319
    Допаѓања:
    17.314
    Пол:
    Женски
    Почни да набројуваш, ние ќе ги изброиме :D
     
  20. charliee

    charliee Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 март 2012
    Пораки:
    816
    Допаѓања:
    716
    Пол:
    Женски

    не се важни плочките важна е чешмата :D :rofl: :)
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.