Дали има доминантни дами ?

Дискусија во 'Канта' започната од sissy slave, 18 февруари 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sissy slave

  sissy slave Нов член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2017
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  Дали постои во скопјево некоја доминантна дама ?
   
 2. I I

  I I Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2016
  Пораки:
  249
  Допаѓања:
  616
  Пол:
  Машки
  Што се подразбира под доминантна?
  просветли не :)
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 3. sissy slave

  sissy slave Нов член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2017
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  pa :) dominacija :) ednostavno poslusnost i ispolnuvanje na nejzinite naredbi
   
 4. I I

  I I Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2016
  Пораки:
  249
  Допаѓања:
  616
  Пол:
  Машки
  Па секоја женска сака машка послушност, (се разбира, тука да не мешаме со папучарење :D ) но не секоја има среќа таа да ја добие. Инаку, познавам многумина женски што сакаат нивниот збор да е главен.
   
 5. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  2.656
  Допаѓања:
  4.071
  Јас мислам дека момчево повеќе мислеше на сексуална доминација. :lol: Нека ме поправи ако грешам.
   
  На Gosh, Bender Rodriguez, elimkd и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. sissy slave

  sissy slave Нов член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2017
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  da de na takva :) sekako
   
 7. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  29.566
  Пол:
  Женски
  Има
   
  На sissy slave му/ѝ се допаѓа ова.
 8. sissy slave

  sissy slave Нов член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2017
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  [QUTE="elimkd, post: 3254736, member: 65934"]Има[/QUOTE]
  like it
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.636
  Допаѓања:
  135.652
  ]
  Ќе го лајкаш кога ќе ти го забибери:rofl:
   
  На Ketchup, crimson, Abeja и 7 други им се допаѓа ова.
 10. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  34.885
  Ја колку што знам, Рефа @referentka имаше камшик, за друга не знам :?: Го позајмува инаку 8-|
  :d::drunk:
   
  На referentka, Abeja, Someonespecial и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. Згодно Момче

  Згодно Момче Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  785
  Допаѓања:
  4.973
  Како ги викаш Самерке ти овие? Сексуљави :rofl:
   
  На sj *O*, Someonespecial и Summerlover им се допаѓа ова.
 12. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  34.885
  На Someonespecial и Згодно Момче им се допаѓа ова.
 13. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.636
  Допаѓања:
  135.652
  Јас му се понудив пред пола саат
  Тепам
  Камшикувам
  Барам да ми е потчинет
  Роб...

  Затоа што треба бесот да го истурам на некого

  Ама...нема муда детево
  @Pcelka94 му ги исече :D
   
  На Gosh, Ingvild, mira.mira и 5 други им се допаѓа ова.
 14. sissy slave

  sissy slave Нов член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2017
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  boze so vi e so komentarive ahahhahahaaahaha
   
 15. sissy slave

  sissy slave Нов член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2017
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  za mene sigurno ne zborela :)
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Emy867

  Emy867 Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2014
  Пораки:
  1.808
  Допаѓања:
  64.312
  Се шекнале брат, батали ги:!:.
   
  На elimkd, Someonespecial и Dust им се допаѓа ова.
 17. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  34.885
  Доминираме робу, а сега клекни ]:) Ти реков ја, го позајмува дамата :rofl:
  [​IMG]
  :d::drunk:
   
  На I I, Bender Rodriguez, PaLaVa и 7 други им се допаѓа ова.
 18. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.636
  Допаѓања:
  135.652
  Тебе ти ги отсече друже..
  Плус со крвта рече ќе те нашминка:rofl:
   
  На mira.mira и sissy slave им се допаѓа ова.
 19. sissy slave

  sissy slave Нов член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2017
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  izvini ama ne primetiv deka za mene zbori :) a bash ne me isekla voopsto takvi na zborovi jaki ne zaprimetuvam
   
 20. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  29.566
  Пол:
  Женски
  IMG_5683.GIF
   
  На Gosh, traveler, Bender Rodriguez и 4 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.