1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали има кај машкото промена после првиот секс?

Дискусија во 'Секс' започната од sinolickata, 28 јуни 2011.

 1. sinolickata

  sinolickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2011
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  Сакам да прашам ...Што се случува со пенисот на машкото кога за прв пат има однос со девојка која исто така и е прв, ај за нас женскиве знаеме дека потекува крв, ама со машкиве што се случува??? имам слушнато дека ако евентуално се случи машкото да има прв пат секс и тоа со девица , дека тогаш и кај него потекувало крв ??? ...е баш ме интересира што се случува кај нив ???
   
 2. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
  Што му се случува на машкото-*енисот кога прв пат има секс

  Потекува крв ако се скине кожичката, а се кине ако не е доволно навлажнета ва*ината,или ако многу грубо влегол.

  Друго...освен што го пикнал зајакот во дупката ,ништо посебно. :^)
   
 3. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.085
  Допаѓања:
  1.647
  Што му се случува на машкото-*енисот кога прв пат има секс

  Ништо не му се случува, многу ретки се случевите кога им потекува крв (како што ти кажа Маца лов). Па затоа и многу девојки не можат да препознаат дали на машките им е прв пат :@
   
 4. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.707
  Допаѓања:
  150.442
  Што му се случува на машкото-*енисот кога прв пат има секс

  Се знае...потоа се фали кај другарите и се слави!!!
   
  На Ana.brojka, Pucanka, Zdjelar и 2 други им се допаѓа ова.
 5. sinolickata

  sinolickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2011
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  Што му се случува на машкото-*енисот кога прв пат има секс

  хахаха туку што викаш, нема врска онака ми текна, баш една колешка кажуваше дека на мажот и му била прва а и тој нејзе, па кажува дека му течело и него крв, пошто му се скинала кожичката ??? али не ми беше јасно кај сите ли тоа се случува??? ко демек ако машково кине девица и него на *** му се случува некоја промена.....уффф да најдам некоја книга за оваа ... ке се изначитам хехехе како јас не приметив на дечко ми што му се случи хммммм
   
 6. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  7.113
  Допаѓања:
  107.122
  Пол:
  Женски
  Што му се случува на машкото-*енисот кога прв пат има секс

  :D :rofl: :rofl: ^_^ прогуглај на нет
  :rofl: можда некому му текнало да напише статија, пост за тоа
   
 7. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.707
  Допаѓања:
  150.442
  Ако ко мал кога му одржувале хигиена убаво се тоа средувале,немаат проблем,ама ако не,тогаш кожичката сраснува и создава проблем,некои одат и оперативно да ги сецнат зошто им предизвикува проблем и нема врска тоа со невиноста и првиот пат.
  А и шо е толку важно па.
   
 8. Ulata

  Ulata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  100
  Не би требало ништо само кај женско течи крв..за кај машкото прв пат од тебе слушам дека и кај него се случува нешто..мислам дека се приказни тие
   
 9. sinolickata

  sinolickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2011
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  Абе јас имам слушнато од некој, не вадам и јас од памет :)
   
 10. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Има промена, помалку дрка- повеќе е*е
   
  На sugarlips, UnknownLadyDi, lloovvee и 11 други им се допаѓа ова.
 11. HardSex

  HardSex Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2011
  Пораки:
  495
  Допаѓања:
  2.422
  Пол:
  Машки
  Прво пенисот се стврднува т.е. станува челичен.
  Ма каква крв,во таква челична состојба тули(цигли) се кршат,а не нешто убаво
  и меко као пи)ка :)
  Единствено ако девојката е ептен тесна,или сува као Африка, што е реткост,
  може главата од пенисот да се иритира од триењето.Ама, па во такви случаеви
  подолга предигра или лу-бри-кант.
  Е сега,ако девојката го "јава" Mајк неконтролирано и без ритам,тогаш може да
  дојде и до модрици,или пак посериозна повреда.Многу девојки со кои сум бил
  кога "јаваат",немаат стабилен ритам.Па ме сецкаат,влегуваат во парни и непарни
  ритмови :).Дефинитивно поза со најголем потенцијал за повреда.
  Затоа раце си држам на нејзина задница.
  Eм пофин ритам држи,ем spanking is mandatory :)
   
  На PetWeb, biGirl, Pucanka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.594
  Да.
  Има.
  [​IMG]
   
  На lolyta777, Annath, lloovvee и 5 други им се допаѓа ова.
 13. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.333
  Се фали на другарите и гледа повеќе порниќи и во најмала рака си наоѓа друга девојка за да искуси повеќе видови на вагини.
  Абе тој не знае дека кога прв пат сам ќе сврши со самозадоволување си ја убил невиноста ;(
   
 14. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.343
  Основен симптом,особено кај Балканскиве е*ачишта :rofl: :rofl:
   
 15. Festim

  Festim Нов член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  155
  Допаѓања:
  34
  хахаха леле ме изнасмеавте ма кај може на маж да му тече крв
  нема шанси маж да се познае по тоа дали имал секс порано или не освен ако па женската имала секс порано и е искусна па да го познае по начинот на водење секс позите оралниот итн.
   
 16. lloovvee

  lloovvee Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2011
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  27
  Ако сака да се направи невин< (а како што знам никој несака да се знае дека е така нели сите се прават искусни ретко кој си се издава) >треба да знае да глуми, а ако знае да глуми не искусна, каква сака нека биде нема да може да го примети барем така ми кажа еден другар што глумел зошто бил изморен а му се сакало па она морала да скока врз него (иначе е курва) :^) а он се активирал по малце :lol: :lol: :lol: девојката дојде утредента на кафе и целата возбудена ми вели му ја земав невиноста а јас немав поима за тоа што и кажал ]:) :rofl: и јаас одма нели и викам ми се оди во вц :P му се јавувам и го прашувам ми вика кути нека се радува... :rofl: колку сме се смееле со другарот хахаххаа лудницаа...
   
 17. Festim

  Festim Нов член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  155
  Допаѓања:
  34
  не сум баш сигурен дека и таа девојката била толку искусна па да го познае ама ми се чини сепак твојот другар и бил невин ама не сакал да се издаде пред тебе па да ти се фали подоцна дека ете е голем фраер и му се лепат девојките .
  извини за другар ти сепак ти е другар и немам право да зборам за него пошто ти поубаво го познаваш и си сигурна кога велиш дека не бил невин .
  сепак постои разлика помеѓу машкото кој немал претходно секс и оној кој пробал тоа иако денешно време постојат толку порно филмови на интернет што и неискусен станува искусен :)
   
 18. lloovvee

  lloovvee Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2011
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  27
  сииигурна сум дека не беше невин хх :lol: :lol: :lol: 100% секогаш ни се отворени картите еден спрема друг и плус имаше девојка и врска една година пред тоа исто така ми е другарка за жал раскинаа поради таа мивката... и затоа така и направи послем сите и се смееа у фаца... тоа ти е живот :^)
   
 19. Festim

  Festim Нов член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  155
  Допаѓања:
  34
  ок тогас реков и погоре ти го познаваш подобро пошто ти е другар моја грешка ама и она мивката се чини сакала по секоја цена да го легне и не видела ништо пред себе па сакала да го понижи а се понижила самата себеси :D
   
 20. Festim

  Festim Нов член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  155
  Допаѓања:
  34


  хаха нема ни да најдеш како може да му пукне кожичката нема тоа не се труди ич да бараш :D