Дали има кај машкото промена после првиот секс?

Дискусија во 'Секс' започната од sinolickata, 28 јуни 2011.

 1. lloovvee

  lloovvee Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2011
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  27
  итоа како се понижи уууу хаххаа :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: неможам ни ден денес да спомнам а да не се смеам поготово кога ке ја видам спушта глава хахах леле боже лудница... :lol: :lol:
   
 2. Festim

  Festim Нов член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  155
  Допаѓања:
  33

  е се посрамотила и тоа како можеби намерата и била по секоја цена да го легне другар ти а не мислела што ќе испадне после и ете испаднала глупа :D ама сепак се уверила во едно дека не се познава кај машко дали е невин или не
   
 3. crnokosata

  crnokosata Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  251
  Допаѓања:
  121
  Пол:
  Женски
  Ништо не се случува со неговиот орган :$ ама се осека дека му е прв пат(трепери,претпазлив е да не згреши некаде,не знае да управува со ситуацијата :lol: а се прави дека знае :P итн)мислам дека лесно можеш да познаеш дали му е прв пат(ако на тебе не ти е ;) ) :P
   
 4. Jojoba

  Jojoba Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 април 2011
  Пораки:
  868
  Допаѓања:
  715
  Точно е дека може да крварат и машките, ама тоа нивното е повреда не поради губењето на невиноста! Инаку конкретно на темава, морам да се согласам со погоре наведеното дека на денешно време со интернет и 84783 порно страни и да е невин може да одглуми дека не е. Се се учи виртуелно во последно време :D За жал...