Дали има разлика тенок-дебел?

Дискусија во 'Секс' започната од elena99, 9 декември 2009.

 1. EarthFire

  EarthFire Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 септември 2014
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  870
  Ма знам, туку мерењето ми беше поентата, нема мушко што не земало лењир да мери
   
  На Desi1991k и Lolo5 им се допаѓа ова.
 2. Јаневски

  Јаневски Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2015
  Пораки:
  848
  Допаѓања:
  1.757
  Пол:
  Машки
  liveleak.com/view?i=e71_1349513956 :rofl:
  Сите се собраа - комшии, минувачи, полиција, војска, премиерот (ваљда тој со оделото), мажот и (ваљда тој што плачеше), и на крај брза помош. :D
   
  Последна измена: 14 октомври 2017
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.066
  Допаѓања:
  15.977
  Пол:
  Женски
  Според мене има разлика тенок-дебел :) од искуство велам :$
   
  На Desi1991k, Lolo5, Petar80 и 2 други им се допаѓа ова.
 4. Margaritka0

  Margaritka0 Активен член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2017
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Женски
  Sekako deka ima razlika se custvuva toa pa koj probal znae kakvo e cuatvoto
   
  На Desi1991k, Gentlemen, Фem.ima и 5 други им се допаѓа ова.
 5. Gentlemen

  Gentlemen Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2017
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  412
  Пол:
  Машки
  Се разбира дека има улога, и тоа голема е разликата :)
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Таа Сум

  Таа Сум Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2016
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  609
  Пол:
  Женски
  А ти од каде знаеш?
   
  На elimkd и EvAngelos им се допаѓа ова.
 7. Gentlemen

  Gentlemen Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2017
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  412
  Пол:
  Машки
  taka mi velat deka so debel i e poubavo :) neznam mozebi me lazat devojcinjata :)
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 8. jasmina00

  jasmina00 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2012
  Пораки:
  961
  Допаѓања:
  1.354
  Пол:
  Женски
  тенок или дебел .....мал или голем .... има разлика
   
  На butik и Gentlemen им се допаѓа ова.
 9. sagittarius989

  sagittarius989 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2015
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  318
  Пол:
  Машки
  хаххаха, ако нема разлика не би имало, тенок-дебел, мал-голем :D
   
  На EraBon му/ѝ се допаѓа ова.
 10. butik

  butik Активен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2017
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  koj probal si znae
   
 11. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  7.932
  Допаѓања:
  41.190
  И ти си пробал?
   
  На SummerGirl, Nigredo Odor и Matotheja им се допаѓа ова.
 12. butik

  butik Активен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2017
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  kako bi znale koga ne probale sekako bez proba nemozes da znaes
   
  На jasmina00 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. butik

  butik Активен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2017
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  pametno receno sega vo svetot site plavi zeni se so crnci ste se rasprasale zasto e toa taka i podolg i po debel
   
 14. +++

  +++ Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2017
  Пораки:
  1.740
  Допаѓања:
  8.043
  Значи сепак си пробал и говориш од искуство. :)
   
  На SummerGirl, butik и DAngel им се допаѓа ова.
 15. Boneff

  Boneff Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2018
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  63
  Пол:
  Машки
  До сега со сите девојки што сум бил, сите кажаа дебелината е поважна од должината :angel: ,добро е ги имам и двете хехе
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 16. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  11.513
  Допаѓања:
  108.385
  Има разлика. Но подебел пенис, не значи поголемо задоволство.
  Удел има и должината, цврстината, позата, темпото...
   
  На Justicija, SummerGirl, saren_petel и 3 други им се допаѓа ова.
 17. saren_petel

  saren_petel Активен член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2018
  Пораки:
  299
  Допаѓања:
  295
  Пол:
  Машки
  Има удел се заедно, дебелина, должина, цврстна, али нај голем удел во уживањето има техниката заедно со претходно набројаните перформанси. Тогаш успехот е загарантиран.
   
 18. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  2.138
  Допаѓања:
  12.812
  Неколку прикази за опис на темава. :smoke:

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На lovestoneddd, Bozica1980, ivi1987 и 2 други им се допаѓа ова.
 19. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  2.669
  Допаѓања:
  32.087
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  2.138
  Допаѓања:
  12.812

  Случајно се плавуши, крста ми. :D

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На SummerGirl и John Snow им се допаѓа ова.