1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали има секс со друг?

Дискусија во 'Канта' започната од justm4n, 7 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. justm4n

  justm4n Нов член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2014
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  3
  Здраво. Ве молам без зафрканции барам само искрени одговори. со мојата девојка идеме веќе 1 година на почетокот се беше во ред уживавме во сексот и двајцата никогаш не ми било толку убаво со некоја таа има тесна вагина но во последниве 3-4 месеци воопшто неможам да ја осетам се чустувам како да имам секс на празно па ме интересира дали тука станува збор за неверство или? И премногу се плашам да ја прашам што таа мисли за тоа затоа што претчуствувам дека нема да ми се свиѓа одговорот. ги замолувам сите девојки за искрен одговор а и машки на кои им се слчучило нешто слично на ова.
   
 2. diamonds.in.the.sky

  diamonds.in.the.sky Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2012
  Пораки:
  217
  Допаѓања:
  195
  Навистина незнам што да кажам.. Дали за време на секс ги буткаш со рацете во вагината? Да не си го предизвикал ти тоа проширување?
   
 3. justm4n

  justm4n Нов член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2014
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  3
  Многу ретко но се надевам дека не е тоа причината а колку што читам по форумиве тоа можело да биди и од тоа колку жената е напалена т.е опуштена во текот на сексот но некако не верувам во тоа
   
 4. diamonds.in.the.sky

  diamonds.in.the.sky Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2012
  Пораки:
  217
  Допаѓања:
  195
  Преиспитај си ја убаво работата, но не избрзувај внимавај да не ја навредиш, тоа остава вечни траги..
   
 5. justm4n

  justm4n Нов член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2014
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  3
  како и да е благодарам.
   
 6. sexybaby

  sexybaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2010
  Пораки:
  175
  Допаѓања:
  62
  дали буташ со раце? тој одговара многу ретко ххахахаххах извинете за офф ама не можам се изнасмеав
   
 7. justm4n

  justm4n Нов член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2014
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  3
  А што е смешно колку што гледам не пишав ништо смешно кажав како што е али тоа е тоа гледам дека си некоја изгорена од животот што ако тебе некој ти рече дека ти е широка како пепељара убаво ќе ти биди? јас овде се трудам да добијам совет а не зафрканции ама изгледа тебе дечкото почесто ти бута така да извини за офф и мене ме фаќа смеа
   
 8. sexybaby

  sexybaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2010
  Пораки:
  175
  Допаѓања:
  62
  леле какви реакции не може човек да се пошегува овде.фала животот што ми го предвиде сме имале и видовид овде!
   
 9. justm4n

  justm4n Нов член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2014
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  3
  напоменав дека не сакам зафрканции шалата настрана за оваа работа неможам да направам муабет со другар затоа маж како маж ќе речи дека те изневерува затоа сакам да прашам за женско мислење. инаку се извинувам што сум постапив непристојно кон тебе.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.