1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали им давате телефон на децата кога јадат?

Дискусија во 'Канта' започната од My litle pony, 6 септември 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. My litle pony

  My litle pony Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2021
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  852
  Пол:
  Женски
  Здраво,не видов ваква тема,но нешто ако има можете да ја избришете.Јас моето дете не можам да го најадам без телефон.:|Како успевате да ги нахраните?
   
 2. Esterina

  Esterina Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2016
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  57
  Пол:
  Женски
  Ќе го оставиш, ќе огладне ќе јаде :)
   
  На Snowflake97 и My litle pony им се допаѓа ова.
 3. lackygirl

  lackygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  4.343
  Допаѓања:
  15.899
  Пол:
  Женски
  Имаше ваква тема
   
 4. My litle pony

  My litle pony Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2021
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  852
  Пол:
  Женски
  Дали ја има уште?
   
 5. lackygirl

  lackygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  4.343
  Допаѓања:
  15.899
  Пол:
  Женски
  Побарај ја темата Јадење пред екран.
   
 6. My litle pony

  My litle pony Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2021
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  852
  Пол:
  Женски
  Фала,ја најдов па може слободно да ја избришете темава што ја пишав.
   
 7. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.246
  Допаѓања:
  282.509
  Гледам не ја бришат темава, па да одговорам.

  Телевизија гледаше додека јадеше.
  Цртани на BabyTv, па после на Boomerang & Cartoon Network.

  И не го гледав тоа како проблем, искрено.
  И јас јадам пред компјутер, или пред телевизор.
   
  На lackygirl и NewMama им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.