1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали и колку зборуваат жените отворено за сексот на форумот и надвор од него?

Дискусија во 'Секс' започната од WildMk, 1 ноември 2018.

  1. Nigredo Odor

    Nigredo Odor Популарен член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2016
    Пораки:
    3.549
    Допаѓања:
    19.459
    Немам во опкружување другарки и другари кои не се 'курви'.

    Со 'поштени' високо морални особи немам контакт. Особено од тие 'поштените' деви Марии стојам подалеку.

    'Курвите' повеќе ми покажале љубов во алтрустичка смисла, и со нив бар знам на што сум. Фала на прашање.
     
    На WildMk, Fallen.Angel и ТрагачПоНадеж им се допаѓа ова.
  2. Fallen.Angel

    Fallen.Angel Популарен член

    Се зачлени на:
    18 јуни 2014
    Пораки:
    2.944
    Допаѓања:
    7.872
    Аа знам и јас такви светици што не практикувале орален. ОК. Кого лажат и зошто не знам. Јас за себе барем си кажувам дека пружам орален, но не сакам да ми пружат. Не сакам анален и не практикувам, но да се грозам кога некој раскажува, не се грозам.
    Да не бегам од темата, зборувам и слушам за секс со луѓе кои се отворени за таков муабет. Со блиска другарка споделувам и детали. Но претпазливо. Пример не кажувам дали и колку цврста ерекција имал партнерот, кога свршил итн. Исто како што не сакам партнерот да раскажува дали вагината ми мирисала на цвеќе или не знам како изгледала.
     
    На Arjanit2021 и NAJROBI им се допаѓа ова.
  3. Arjanit2021

    Arjanit2021 Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2021
    Пораки:
    420
    Допаѓања:
    854
    Пол:
    Машки
    Kaj nas ne zboruvat otvoreno osven ako se anonimni a imat i pravo zs ima mnogu predrasudi
     
    На Gentle Man му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Gentle Man

    Gentle Man Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 мај 2021
    Пораки:
    277
    Допаѓања:
    636
    Пол:
    Машки
    na forumot? :). se e umereno, ne sum naletal na losa licnost.. koja drsko bi rekala ne za temata
    '' seks "... a za nadvor od forumot toa e druga prikazna..