1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали и колку се сигурни кредитите преку интернет?

Дискусија во 'Канта' започната од NacaLbdp, 23 јануари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. NacaLbdp

  NacaLbdp Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Јас сум нова на форумов и имав едно единствено прашање до вас, дали кредитите што ги одобруваат преку интернет се сигурни. Не станува збор за ЕМКЕШ, туку за Lance Hopkinson, со имејл hopkinsonloan@outlook.com.. Дали имате искуства со овој човек и дали е сигурен, бидејки бара 50 евра унапред за кредитот кои неможат да бидат одбиени од кредитот туку треба преку Вестерн Јунион да си платите. Јас денес го открив ова, можеби и е некаква превара,незнам.. Одговори и искуства со вакви ако може :))
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.