1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали и што јадете во моментов?

Дискусија во 'Канта' започната од All-that, 22 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. All-that

  All-that Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 декември 2010
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  67
  Врти сучи пак кај јадењето.... Јас јадам лазања, мандарина, чоколадо и на крај 8) џус :D Што јадете пред компјутер вие? :D
   
 2. Faline

  Faline Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  543
  Мислам дека темата ти е дупла,веќе има такваа :)
  Инаку нејадам ништоо,дури чудноо ми е јас да не јадам хаха :D
   
 3. Iceberg

  Iceberg Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 април 2011
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  48
  Грицкам кикирики моментално :D
   
 4. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.270
  Допаѓања:
  22.275
  Пол:
  Женски
  Мусли со млеко. (аман овој апетитов, ме уби денес |( )
   
 5. All-that

  All-that Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 декември 2010
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  67
  Не мислам дека е дупла, останатите теми прашуваат за денес што сме јаделе, јас зборам додека сме пред компјутер, затоа што јас искрено оброк цел имам овде :D
   
 6. Faline

  Faline Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  543
  :rofl: Ааа окаау :)

  Јас моментално пијам сокче и јадам тортаа,ја подберав неможам да чекам до недела :angel:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.