babylove овошни кашички

Дали кога сте во врска мастурбирате ?

Дискусија во 'Секс' започната од veronika139, 23 јануари 2013.

 1. veronika139

  veronika139 Активен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Дали кога сте во врска мастурбирате и дали потоа немате потреба од секс ?
   
 2. ljubam

  ljubam Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  2.412
  Допаѓања:
  18.402
  Пол:
  Женски
  Не безврска сме! Ку - ку нонеее!
   
  На AngelOfArh му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Sponzor

  Sponzor Активен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  9
  И мастурбираме и имаме потреба од секс. Верувам и кај вас е исто :$
   
 4. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.213
  Допаѓања:
  16.845
  Пол:
  Женски
  ^^ Ненаситни :emo: ;)
   
  На AngelOfArh и ljubam им се допаѓа ова.
 5. Nymeria

  Nymeria Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  3.652
  Од секогаш ме интересирало на вакви теми, дали авторот си прави уште еден јузер за коментирање?
   
  На EminemsGirl, Tomka, anabel-a и 2 други им се допаѓа ова.
 6. tinan

  tinan Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  1.272
  Пол:
  Машки
  Гарант
   
 7. nikola-p

  nikola-p Нов член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2013
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  1
  vo vrska se mastubrira ama poretko ;)
   
 8. bekii

  bekii Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  205
  Допаѓања:
  49
  Јас редовно си мастурбирам кога сум сама дома, башка што сум во странство и сум разделена со дечко ми :(
   
  На allann, Alek_perverzen и Viktorijaaa5 им се допаѓа ова.
 9. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.949
  Допаѓања:
  52.680
  Пол:
  Женски
  Јас да, но тоа не ја заменува потребата за секс.
   
  На Alek_perverzen, Tomka и BoyL им се допаѓа ова.