1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали кога ќе те скини,морално е да потече крв ?

Дискусија во 'Канта' започната од Marhiana, 7 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Marhiana

  Marhiana Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
 2. Nati.P

  Nati.P Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  855
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.