1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали мастурбирате? Колку често? Кои техники ги користите?

Дискусија во 'Канта' започната од pinklady, 20 мај 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. pinklady

  pinklady Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2010
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  25
  Ova e edna od intimnite temi kaj zenskata populacija, no bez da se lazeme skoro sekoja 2 devojka ima barem ednash masturbirano vo svojot zivot... Kolku cesto masturbirate? Sto ve pali najmnogu? Dali koristite nekoj tehniki...? Mu kazuvate li na partnerot za toa ? Spodelete gi vasite tajni i soveti :)
   
 2. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.679
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.