1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали ме чекаш? (Гијом Мисо)

Дискусија во 'Книги' започната од I.love.your.lips, 30 јуни 2012.

 1. I.love.your.lips

  I.love.your.lips Популарен член

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  746
  Допаѓања:
  970
  Дали некој ја има прочитано книгава или дали ја чита????Отвоив на страницата на Топер и гледам дека била една од најпродаваните. Сакав да ја купам за на одмор да си ја читнам некако според насловот знам дека ќе биде убава. Ваши мислења за книгава?
   
 2. kitty.lover

  kitty.lover Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2012
  Пораки:
  602
  Допаѓања:
  349
  На I.love.your.lips му/ѝ се допаѓа ова.
 3. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  834
  Дали ме чекаш?(Гијом Мисо)

  Книгава ја добив од најдобриот другар за роденден а бидејќи сум трета гимназија имам 22 лектири и само барам некој поголем временски процеп да ја прочитам ! Едвај чекам многу позитивни коментари сум слушнала и само се борам со книгиве ! Ќе пишам здравје кога ќе ја прочитам :inlove:
   
  На I.love.your.lips му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Katalonka

  Katalonka Активен член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2012
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  13
  Дали ме чекаш?(Гијом Мисо)

  Книгава е прекрасна :o :inlove:
   
  На I.love.your.lips му/ѝ се допаѓа ова.
 5. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.821
  Допаѓања:
  7.039
  Дали ме чекаш?(Гијом Мисо)

  Ја добив како подарок од едни пријатели
  и можам да кажам дека е прекрасна со малце поневообичаена приказна :)
   
  На I.love.your.lips му/ѝ се допаѓа ова.
 6. rosebush

  rosebush Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2012
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  886
  Дали ме чекаш?(Гијом Мисо)

  Книга со посебна убавина,многу мила.
   
  На lelalelica му/ѝ се допаѓа ова.
 7. SnowWhite91

  SnowWhite91 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2012
  Пораки:
  1.153
  Допаѓања:
  1.397
  Дали ме чекаш?(Гијом Мисо)

  Прекрасна! :bow:
  Нема зборови, книга која те остава буден се додека не стигнеш до последното зборче (како и сите останати на Мисо :lol: )
   
  На lelalelica му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Дали ме чекаш?(Гијом Мисо)

  Ми се допадна. Сите книги на Мисо си наликуваат едни на други, па така да сега додека не се потсетам што се случуваше во книгава не ми текнува точно кои беа ликовите, но знам дека ми побуди убави чувства и заслужено сега си стои на полица до останатите книги на Мисо. :)
   
  На DigY му/ѝ се допаѓа ова.
 9. lelalelica

  lelalelica Нов член

  Се зачлени на:
  17 декември 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Дали ме чекаш?(Гијом Мисо)

  Дефинитивно моја искрена препорака за секој кој не ја прочитал книгата.ПРЕКРАСНА Е! :bow:
  Едноставно не можеш да ја оставиш,се додека не го прочиташ и последниот збор :)
   
 10. Stefani999

  Stefani999 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2012
  Пораки:
  702
  Допаѓања:
  601
  Дали ме чекаш?(Гијом Мисо)

  Aу книгава во топ три ја ставам :D Вистинска љубов,пријателство...Се најубаво... :inlove: ја препорачувам :)
   
 11. angiee909

  angiee909 Активен член

  Се зачлени на:
  3 мај 2014
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  2
  Дали ме чекаш?(Гијом Мисо)

  Сите книги од Гијом Мисо се преубави , имам прочитано 6 од него и сите оставаат впечаток. НАјубава ми беше : Што би правел јас без тебе? И оваа ја имам читано, совршена е . :D
   
 12. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
  Дали ме чекаш?(Гијом Мисо)

  Мама рече дека е прекрасна,за Гијом вели дека има убави книги :). ОД него има 3 прочитанo :)
   
 13. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.903
  Пол:
  Женски
  Дали ме чекаш?(Гијом Мисо)

  Може книгава да се купи онлајн? :?:
   
 14. donnalia

  donnalia Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  660
  Допаѓања:
  212
  Пол:
  Женски
  Ја препорачувам, поточно ви ги препорачувам сите книги од Мисо.
  Заљубена сум во неговите книги. :)
   
 15. maravillosa

  maravillosa Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2013
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  145
  Пол:
  Женски
  Една од неговите најубави книги иако дефинитивно секоја книга од Мисо вреди да се прочита.
   
 16. barbiegirl.24

  barbiegirl.24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2014
  Пораки:
  804
  Допаѓања:
  4.448
  Пол:
  Женски
  Убава книга, брзо се чита. Сите книги на Гијом Мисо се убави, освен "Седум години подоцна."