1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали мислите..

Дискусија во 'Канта' започната од Celebrity3, 19 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Celebrity3

  Celebrity3 Активен член

  Се зачлени на:
  7 август 2013
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  3
  дека имате голем процент на самодоверба? Дали сте ја имале загубено самодовербата или пак понекогаш сте се чувствувале дека никогаш не сте ја ни поседувале? Колку тоа влијаело над вас или пак колку мислите дека би влијаело во иднина? :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.509
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.