1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали можам да останам бремена?

Дискусија во 'Канта' започната од emi777, 18 август 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. emi777

  emi777 Нов член

  Се зачлени на:
  17 август 2015
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите имам едно прашање до вас.. Со мојот дечко имаме често односи и не користиме заштита.. Имаме повеќе пати повторен секс.. Секогаш пазиме и никогаш не свршува во мене ( свршува неколку секунди покасно) Пред да почнеме повторно после секое свршување убаво се чистиме и двајцата и гледаме дали останало нешто од спермата.. Е сега моето прашање е дали е можно да останам бремена од ова?
   
 2. pepeturka123

  pepeturka123 Активен член

  Се зачлени на:
  25 април 2015
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  65
  Пол:
  Женски
  После свршување, машкото секогаш мора да моча па потоа да се продолжи. Мислам дека не може, но сепак ризично е:) Користете заштита а и не си морала да отвараш нова тема, веќе има ваква
   
  На emi777 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.263
  Допаѓања:
  34.541
  Пол:
  Женски
  На emi777 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.