1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали можам да си ја сменам сликата?

Дискусија во 'Канта' започната од nedzma, 21 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nedzma

  nedzma Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  688
  Допаѓања:
  192
  Пол:
  Женски
  Дали можам да си ја сменам сликата и ако може како?
   
 2. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  6.328
  Допаѓања:
  246.508
  Пол:
  Женски
  Дали можам да си ја сменам сликата

  Можеш-Контролен панел-Профил-Слика на профилот!
   
  На nedzma му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  879
  Пол:
  Женски
  До админите

  нели може темава и типот на вакви теми да се избрише??
  ако има нешто вакво да се праша постои СДП...
   
 4. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Нејм ќе пробам да одговорам, штом досега темата не е избришана можеби админите сметаат дека треба да стои или пак ја немаат забележано (ама не ми се верува ) отворена е од по оддамна, ако требало да биде заклучена ќе ја заклучеле.
   
 5. analia13

  analia13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2010
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  31
  зошто кога ете отидов контрол панел-профил-слика на профилот.е сега јас ја немам таа опција слика на профилот по можнос што побрзо да ми кажете
  поздрав :$
   
 6. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Неможе да ја немаш таа опција, оди вака: Контролен панел-Профил-Слика на профилот-Пребарај фајл,обележи-испрати
   
 7. analia13

  analia13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2010
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  31
  фалааа најмногу успеав :l: :l:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.