1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали може да се забремени во езеро???

Дискусија во 'Канта' започната од srcuskata55, 17 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. srcuskata55

  srcuskata55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2012
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  29
  Еден другар денес сврши во езеро додека сите ние си игравме..Дали некоја од нас може да остане бремена?
   
 2. SEKSI.BARBI

  SEKSI.BARBI Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2011
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  43
  Hahaha epa sega sigurno site sto ste bile vi ezeroto ste bremni i toa so bliznaci :drunk: :rock: :drunk:
   
 3. Lov3

  Lov3 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2010
  Пораки:
  774
  Допаѓања:
  1.886
  И во другата тема ти пишав, зависи од езерото.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.