Дали можи да се забремени ако си невина?

Дискусија во 'Канта' започната од dollie, 12 декември 2012.

 1. dollie

  dollie Активен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Сакам да прашам дали можи да се забремени само со петинг со пенисот на вагината и тој да сврши на вагината? Ако си невина. Фала Однапред.
   
 2. Jagoda123

  Jagoda123 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 април 2012
  Пораки:
  2.441
  Допаѓања:
  10.992
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Секако дека не е можно! |(
  Па уште и цела тема си отворила за да прашаш олку безвезно прашање..
   
 3. dollie

  dollie Активен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Хахах , ме интересираше имало случај таков другарка моја ми кажуваше тоа и се случило на другарка нејзина.. девојчето било во плодност и наводно и рекол така и тој ја скинал :)
   
 4. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.903
  Пол:
  Женски
  Лелеее лелеее. Сексуално образование по училиштата, ма какви веронауки какви бакраче!