1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали мојата e-mail адреса е строго доверлива?

Дискусија во 'За форумот' започната од bluberry, 13 декември 2009.

 1. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  341
  Sakam samo da prasam dali mojata e-meil adresa mozat da ja vidat drugite ili taa e stogo doverlia i vo nikoj slucaj ne mozat da ja vidat?
   
 2. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.679
  E-mail адресата која што ја воведувате при регистрација е приватна и другите корисници во никој случај НЕМААТ пристап до неа.

  Ве советуваме и никогаш јавно да не ја објавувате вашата e-mail адреса како дел од ваше мислење на форумот. Ако сакате да размените контакт информација со некого, најдобро е тоа да го направите со испраќање на ЛП (лична порака).
   
 3. beti.toshevska

  beti.toshevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  a sto e tolku bitno da bila strogo doverliva pa neli treba da komunicirame
   
 4. Sunshine555

  Sunshine555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  69
  Така е најдобро,а ако може да ми кажете како можеме да скриеме лични податоци на Фемина? Гледам некои имаат скриено и возраст?
   
 5. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
  Во контролен панел,профил.
  И таму можеш да подесиш што сакаш да ти се гледа, а што не.
   
 6. Sunshine555

  Sunshine555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  69
  Ок фала. :)
   
 7. Vgikii

  Vgikii Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2018
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Женски
  a dali moze da se promeni mailot ?
   
 8. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  3.465
  Допаѓања:
  17.404
  Пол:
  Женски
  Може. Одиш на кругчето горе каде ти е аватерот, и после кликаш кај податоци за контакт. Кај полето со имејлот го пишеш новиот.
   
  На Vgikii му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Аргентина *

  Аргентина * Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2015
  Пораки:
  4.703
  Допаѓања:
  9.170
  Пол:
  Женски
  Ништо што си искуцала овде не е строго доверливо.
   
  Последна измена: 20 јануари 2024