1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали некогаш ве фатиле на дело кога сте имале секс?

Дискусија во 'Секс' започната од anima, 12 мај 2010.

  1. teddybear

    teddybear Популарен член

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    2.679
    Допаѓања:
    10.370
    Јесте да еднаш :D Епа пустите ние. Со денови такви зарѓани. Бевме со друштво во Охрид и еден ден си лежевме ама трт милојке ни се присака. И така јас врз него ... кога оп троп вратата се отвори.
    Ама јас имав кебе врз мене па врти сучи црвена како пиперка изцениравме демек се бориме или нешто слично а другарот таков ууууппс. Секако не е мутав па не пропушти прилика да ме зафркава цела последователна вечер ама јас се правев на Тошо :D :D :D Од тогаш строго многу внимаваме ( лажам сушам- ич не внимаваме памет не ми дошол а неретко страв до коски имам ама што да правам возбудливо е) :$ :$ :$
     
  2. Gea

    Gea Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2011
    Пораки:
    1.056
    Допаѓања:
    11.602
    Пол:
    Женски
    Со дечкото бевме во една соба,а сестра му со другарка во друга. И ние си почнавме лево-десно,арно ама тогаш на фиксниот телефон го барале дечко ми и сестра му влета како цунами,без да тропне,ама нема врска,веќе беше доцна,а јас онака глумев лудило мртва ладна,демек ништо не се случило и уште таа поставува прашање,а што правите?Требаше уште да и нацртам?????
     
    На LudaMarita му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Dragana.sweet

    Dragana.sweet Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 февруари 2011
    Пораки:
    21
    Допаѓања:
    17
    најлошо фајќање на секс ми се имат случено мене. беше тоа ногу дамна, кога јас со мојо дечко са задоволувавме на францускио кревет на татко ми и тој ненадејно се врна порано дома и не фана. он ме фана за коса и ме исплеска пред дечко ми. ми ја очупа косата и уше малку шо не го фана дечко ми за куро. утре дента татко ми ми го скрати џепарлако, а дечко ми си го смени бројо на мобилнио оти му е страм од мене вејќе. от тогај не сум се фукала дома :$ :(
     
    На Miss666 и Moka5 им се допаѓа ова.
  4. enca.69

    enca.69 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    1.709
    Допаѓања:
    3.448
    ^^^
    Ти ова сериозно??????????
    леле пукнав од смеење...извини тебе не ти било смешно тогаш...ама :rofl: :rofl: :rofl:
     
  5. marina.baby

    marina.baby Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 февруари 2011
    Пораки:
    33
    Допаѓања:
    44
    Ajде зошто пркеина супер приказна имаш, и што се случи после...што ти рече...со дечкоти што се случи??
     
  6. Dragana.sweet

    Dragana.sweet Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 февруари 2011
    Пораки:
    21
    Допаѓања:
    17
    ами ете ви реков, татко ми не ми зборвеше долго време, џепарлако ми го скрате, не ми даваше да излавам. Го молев дечко ми да ми се смире, ами тој нејкеше оти му беше страм од мене и сетне си го смена бројо за да не го барам. Го видов ушче неколу-пати ко бев недвор со другаркине но тој се напрај ко да не ме знае. Си фанав друг дечко сега но ми е страм да го викнам дома за да го прајме ОНА...кажете ми некое добро место кај шо никој нема да дојди ве молам !! :^)
     
  7. Tanjus

    Tanjus Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 ноември 2009
    Пораки:
    257
    Допаѓања:
    70
    Само еднаш до сега и се надевам последен пат :D :D
    Јас и дечко ми кај него дома сами, сестра му нашколо другиве на работа, и си се избањавме така убаво се избришавме и во дневната голи, јас си легнувам на креветот он седи од мене и кога наеднаш вратава се отвара а ние не заклучивме оти мислевме дека нема никој да дојде :D и кога сестра му :rofl: да си земела некоја тетратка ама добро е што немавме светло уклучено туку така малце замрачено беше ама пак се гледаше, пиштол голи :rofl: :rofl:
     
  8. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    Eпа ајде и јас да споделам со вас :D

    Eднаш мајка ми не има фатено, ама ние под ќебе бевме, и само нозете на овој му се гледаа :D и си влага малава нити тропка, нити ништо...и вика упссс и право гледа не се врти :lol:
    после и викам жено се тропа пред да влезеш :^)
    баш ми е гајле, не сум јас крива, се лупа човечки пред да се влезе!
    Jас не сум мала, а ни дечко ми, и многу нормално е такви работи да се дешаваат!
    да имав клуч, ќе си заклучев, ама ете, немит!
    Aма дечко ми повеќе беше засрамен од мене....
    :)
    Aјт, мајка ми е опен мајндед, така да ништо не ми кажа
     
  9. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Уф за среќа не!
    Барем никој од блиските.

    А освен тоа веќе ви кажав еднаш - се срамам пред 50ина Јапонци кои ме штракнаа на еден прекрасен брег. Се надевам дека нема никогаш повеже да ги сретнам во животот. Ниту нив ниту нивните ултра модерни фотоапарати!
    И со бившиот ми имаат влетано во WC еднаш :tmi: Ама за среќа успеав да ја лупнам назад вратата, која во сета возбуда сум заборавила да ја заклучам.
    Што е најсмешно, вратава беше 20цм над земјата, што значи дотичниот ги виде прво нозете на тогашниот ми дечко, потоа моите.
    И знам дека свика - Ало, на луѓево тука им се моча!
    Јас уште му свикав - и јас имам свои потреби, имам проблеми со желудникот!
    Добив одговор - е да бе! А ти пајак да не си?!

    Упс, дури после ми текна дека нозете ни се гледале! Епа толку беше, не завршивме работа, си се стокмивме, средивме, и свиркајќи еден по друг излеговме од тоалетот.
    Демек - It wasn't me :wasntme:

    Дејгиди, луди млади години :)
     
    На Natty007, EMoonlight, anngelique и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  10. Butterfly-itgirl4s

    Butterfly-itgirl4s Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2011
    Пораки:
    414
    Допаѓања:
    285
    Леле ко ми текне усте ми е срам страв незнам како да го наре4ам тоа цуство.Со де4ко ми бевме негде на излегуванје у друг град незнам кој повод па на враканје ни се присака така под дејство на алкохол усте по пат сто не го направивме,ама ресивме подобро да застанеме негде посто далеку бевме од дома и така на една нива си по4навме ама како никогас досега кога одеднас на дјамот се залепи еден овцар :o лугје усте се тресам ко ми текне страсно катастрофа па и мртов ладен си гледа па и се смее леле манијак абе ке умрев зити се ..од тогас веке дома си го правевме тоа :lol:
     
    На buba4e89, tarzan и Monickaa им се допаѓа ова.
  11. Marta3

    Marta3 Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 април 2011
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    0
    ve molam za sovet itno!!

    imam decko veke sedum meseci...mojte znaat za nego i deka imame odnosi.no,dojde do edna nezgodna situacija.dodeka imavme odnosi vleze tatko mi bez da se najavi i ne vide dodeka bevme intimni.nikako ne reagirase vo toj moment i izleze no mn loso go prifati seto toa,a i majka mi isto taka.kako da postapam?kako da se pojavam pak pred niv? VE MOLAM ZA SOVET,navistina mi e mn tesko :(((((((( :sweat: ;(
     
  12. karak

    karak Популарен член

    Се зачлени на:
    11 април 2010
    Пораки:
    4.362
    Допаѓања:
    5.307
    ve molam za sovet itno!!

    упс баш незгоден момент. Јас би потонала од срам. АЛи ништо ок биднало штом знаат за него и цела ваша ситуација тогаш главата горе и без срам. па на крај краева нема повеќе на татко ти да му текне да влезе без да тропне или даде знак дека иде. А ти да си малку претпазлива да заклучиш соба или да ја потпреш вратата со нешто нема да биде лошо мислам сепак ти се родители. Ништо прави се на тошо дека ништо не се случило ќе се прават и они затоа што нема да има никој храброст да каже што се случило.
     
    На teddybear му/ѝ се допаѓа ова.
  13. Peperutka90

    Peperutka90 Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 март 2010
    Пораки:
    944
    Допаѓања:
    1.082
    ve molam za sovet itno!!

    Иако знам дека нема да ти е многу од помош ова навистина не знам што друго би те посоветувала освен да седнеш и да разговараш со нив,како знаеш и умееш и што е можно поскоро.Предност ти е што велиш дека твоите знаат дека си сексуално активна со дечко ти(значи ти си од оние децка кои се блиски и отворени со родителите), сепак сето тоа што го правите е сосема нормално, само сега сте го направиле во погрешен тајминг, МНООООООГУ ПОГРЕШЕН. Навистина многу непријатна ситуација, како за татко ти така и за вас двајца! разговор му е мајката, друго решение не знам!
    И за друг пат памет во глава, каде и кога се прави тоа, и :!: клуч на врата!
    Биди поздравена!
     
  14. sanjaeva

    sanjaeva Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 февруари 2011
    Пораки:
    3.389
    Допаѓања:
    87.635
    ve molam za sovet itno!!

    Колку ти е тебе непријатно, на татко ти му е уште повеќе. Имаш 20 год. и сосема е нормално да имаш односи. За родителот секако дека е стрес кога ќе го види своето дете во една таква ситуација ( и на 30 ти ќе бидеш нивното девојче). Првичната реакција на твојот татко ме упатува на тоа дека е разумен човек, а тоа што веќе знаеле дека имате интимна врска , упатува на едно сосема нормален современ однос меѓу родителите и тебе.
    Ако чувствуваш да разговараш со татко ти, направи го тоа...но, сметам дека е непотребно..а и што би му кажала?
    Сега ќе има коментари дека сама си крива штом тоа си го правела дома, а јас ќе ти кажам :clap: за тоа ...само од сега па натака...клуч во брава :D

    п.с. прочитај во темата за која се зборува за тоа како се осеќале оние феминки кои ги начекале родителите во уппс ситуација...мора да е слично и во обратна ситуација
     
    На baby.90 и teddybear им се допаѓа ова.
  15. baby.90

    baby.90 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 февруари 2011
    Пораки:
    457
    Допаѓања:
    197
    ve molam za sovet itno!!

    Прави се дека ништо не се случило, однесувај се нормално пред нив. Ако ти спомнат нешто тогаш седни и разговарај, ама ако не ти спомнат ништо за случката, ќути си и ти.
    Мноооооогу непријатна ситуација, ама за друг пат ке знаеш дека тоа се прави позади заклучена врата и откако твоите ке си легнат :)
     
  16. Marta3

    Marta3 Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 април 2011
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    0
    ve molam za sovet itno!!

    Decki fala vi epten za sovetite i za razbiranjeto!
    sepak ima eden problem,jas ne mozam da se pojavam doma pred niv pa kamoli da napravam muabet...tie me obvinuvaat mene za seto ova.plus,iako znaea za decko mi nemam blizok odnos so niv,tie se roditeli bez pocit kon svoeto dete!
    p.s. jasno mi e za zaklucuvanjeto,samo tatko mi 20 godini ne mi ja popravil rasipanata brava :/
    ocigledno se meshaat vo mojata intima...
     
  17. karak

    karak Популарен член

    Се зачлени на:
    11 април 2010
    Пораки:
    4.362
    Допаѓања:
    5.307
    ve molam za sovet itno!!

    како првин мене ми изгледа како да имаш пре големи права. Па нај искрено јас не сум смеела дечко да донесам дома а камо ли да бидам интимна со него иако не ми влегуваат и мене во соба. јас ни со вереникот сега не сум интимна дома кај мене поради почитта што ја имам кон родителот ете он да гледа тв а јас да се е*ам во соба е тоа ми е непријатно. А за кај него ете не ми е страм воопшто и двајцата сме си опуштени таму. Во секој случај не криви никој за да бидеш интимна дома треба да се осигураш дека или немаш никој дома или имаш клуч на врата. Па ако вејке го правите тоа кај тебе дечко ти нека се погрижел како добар зет да ја направи бравата. во секој случај несмееш да им се лутиш на твојте сепак ти е дечко и на никој не му е згодно во ваква ситуација, а верувај мислам дека и нема да ти ја спомнат
     
    На Oscar Lady, Lolipop23, dlikedevil и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  18. ohoho

    ohoho Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јануари 2011
    Пораки:
    266
    Допаѓања:
    99
    ve molam za sovet itno!!

    аууу лоша ситуација искрено и јас би потонала од срам :$ но што е тука е.Нема што да се збори на оваа тема пред твоите родители.Навистина си требла да бидеш претпазлива бидејќи веќе си знаела дека твоите родители ти се мешаат во интима,немаат разбирање и слично.Грешката е направена за друг пат ќе знаеш како треба а од твоите нема потреба да се срамиш,продолжи со нормална комуникација,верувам ќе те разберат и они ќе немаат храброст да речат нешто.Крај краева истото го прават и тие нели :lol:
     
  19. AlicaInWonderland

    AlicaInWonderland Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    3.622
    Допаѓања:
    9.761
    ve molam za sovet itno!!

    Не се секирај, не си прва што и се случило. Има една тема за вакви незгодни случки, побарај ја и ќе се изненадиш на колку феминки им се имат случено вакви незгодни ситуации за време на секс. Сега ти е срам и незгодно, ама за некое време ќе ти биде смешно :)
     
  20. mina

    mina Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2009
    Пораки:
    1.260
    Допаѓања:
    637
    ve molam za sovet itno!!

    Искористи ја мајка ти во тој проблем! Мајките имаат повеќе разбирање за тие работи па позборувај со неа дека ти ја отежнуваат и така тешката ситуација уште повеќе! Покажи и дека мнооогу се каеш и дека се би дала да не се случило тоа! Покажи и дека си посрамотена од случката и побарај да ти го олесни надминувањето на тој срам!
    Полесно ќе биде ако ја придобиеш мајка ти на своја страна и ако таа заштитнички се постави! Доволно ќе биде ако таа те сфати тебе и му каже на татко ти дека сепак си возрасна, дека и тие го правеле истото на ваши години,дека е непријатно за сите, дека интимниот твој живот воопшто не се разликува од животот на твоите врсници и дека не постои друг начин да се надмине срамот освен да се заборави!