1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали некогаш ве фатиле на дело кога сте имале секс?

Дискусија во 'Секс' започната од anima, 12 мај 2010.

  1. MiiLla

    MiiLla Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 март 2011
    Пораки:
    118
    Допаѓања:
    53
    ve molam za sovet itno!!

    Марта како што кажа AlicaInWonderland не се секирај, не си ни прва ни последна штои се случило ова, плус не си малолетна и твоите родители знаат за твојата врска, па и они го правеле истото на твои години и они се креле од родителите, милам дека не треба да се оскеаш виновна во секој случај татко ти требало прво да тропне на вратата кога и веке знаел дека е расипана бравата и плус си со дечкото во соба.Ке видиш дека еден ден со смеа и шала ке се секаваш на оваа ситуација.Ако ти прокометираат нешто, кажи им дека ти е непријато за целава ситуација дека во идиниа и ти ке показиш респект према нив, а и тие истото треба да го направат кон тебе, зашо не си малоетна и сигурно и они го правеле истото на твои години. :wasntme: Поздрав и релах.. ;) Не е толку страшно.. Има многу пострашни работи на овај свет ..
     
  2. slavica999

    slavica999 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 декември 2009
    Пораки:
    4.327
    Допаѓања:
    5.333
    ve molam za sovet itno!!

    Јас само би ти :clap: за храброста. Добро е што татко ти не го стрефил некој инфаркт а ти ќе си го јадеш срамот и тоа нема никогаш да го заборавиш. :x :x
     
    На pikolino му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Butterfly-itgirl4s

    Butterfly-itgirl4s Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2011
    Пораки:
    414
    Допаѓања:
    285
    ve molam za sovet itno!!

    Стварно незгодно јас во вакви ситуации (не сум имала таква ама во многу други вака незгодни по природа) имам една тактика иц не е добра но јас да си ја казам..ЈA PREFRLAM TOPKATA ама не на децко ти во овој слу4ај туку на родителите... јас би се однесувала навредено сега откако после слуцката ги видам и тоа не многу навредено туку малку налутена ама сепак на зрел на4ин би го изнела на маса и тоа најпрвин извини се сто си ги ставила во незгодна ситуација ама кази дека за во иднина ке бидете повнимателни да знаат дека не се срамис од тоа сто си сексуално активна туку само порадо тоа сто си го направила дома а не на друго место.тие мора да акцептираат дека не си мало дете и на крај краева секому мозе да му се деси такво несто.но мора да се извинис тоа е по4ит верувај после тоа друг е муабетот само немој многу да ја веднес главата оти и казни ке летаат како на мало девој4е задрзи си ги зрелоста и правата..срекно :*
     
  4. bitter-girl

    bitter-girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 декември 2010
    Пораки:
    558
    Допаѓања:
    530
    ve molam za sovet itno!!

    Според мене најдобро е да си молчиш се додека твоите родители не го започнат муабетот на оваа тема.
    Нив им е незгодно исто колку и тебе.
    Нема никаква корист од тоа да ти кажуваме што се предходно си можела да направиш за да не дојде до ова.
    За во иднина, кога веќе знаеш дека имаш расипана брава не се опуштај до толку ;)

    Е сега биднало што биднало, ти пред твоите мора да се појавиш. Наведни го главчето и молчи си.
    Ако спомнат нешто објасни им дека се срамиш бидејќи тоа си го сторила дома, но и дека дел од вината ја префрлаш на татко ти што не тропнал на врата.

    Татко ми задолжително тропа на вратите од мојата и собата на сестра ми и не влегува се додека не добие одобрување за тоа.
    Не за друго, девојчиња сме, ма и да не сме во својата соба секој треба да си има некаква приватност.

    Уф, се надевам дека работата веќе си ја средила некако.
     
  5. love23

    love23 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 декември 2010
    Пораки:
    716
    Допаѓања:
    912
    ve molam za sovet itno!!

    Се надевам дека твоите родители ќе го свата тоа бидејќи и тие биле на твоја возрасти сигурно им вриела крвта како на тебе. Но, секако дека им е тешко бидејќи ти си за нив малечка,дете нивно, тие секогаш тоа ќе те сметаат дури и кога ќе остареш ќе те сметаат за дете. Мислам разговарај со нив речи им дека ти е тешко, дека не ти е пријатно што се случило тоа и дека нема да се повтори, секогаш разговарај со нив бидејќи најголеми пријатели немаши во најтешко тие ќе ти се најдат. Затоа не се секирај и опушти се.
     
    На MiiLla му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Marilyn-Monroe

    Marilyn-Monroe Популарен член

    Се зачлени на:
    24 декември 2010
    Пораки:
    1.805
    Допаѓања:
    5.894
    ve molam za sovet itno!!

    Ех... па и не е до толку трагична ситуацијава.
    Сепак, до карактерот е, а пред се до семејните врски.
    Сексот е нормална работа, како на човекот на 20 години и порано, да не му играле хормоните. |(
    А и ќерка му е полнолетна, тој треба да претпостави дека таа може правилно да расудува. Барем правилно според нејзино мнение.

    Мене мајка ми ме фати додека имав "секс преку облека" со еден дечко мој.
    И ништо. Во моментот се насмевна само, зашто очигледно и беше незгодно зашто влезе без да тропне, а само сакала да ни донесе сокче и кафе. И веднаш излезе. Ништо не ми рече, ниту јас неа.
    Оттогаш не помислив на фаќање на туѓи полови органи, макар и преку облека, во мојата куќа, од чиста почит спрема куќата. :wasntme:

    Јас би те советувала да ги прашаш дали се сменаа односите во домот после случката, и ако е така, прашај ги тие на истите години што чувствувале.
    Мислам дека би било сосем доволно.

    Ти посакувам успешно разрешување на проблемот. Позитивно, се разбира.
     
    На MiiLla му/ѝ се допаѓа ова.
  7. unhappyy

    unhappyy Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 април 2011
    Пораки:
    320
    Допаѓања:
    147
    овва од сестраа ми..седиме ја и тој така на кревет он гол а ја по бањарка и врз него,и сестра ми ко торнадо низ вратаа,цигарите да ми ги донесела и мобилниот како да ми потребаа тогаш ама барем малце да чукнеше,да осетевме дека некој иде не дека праевме нешто ама гол беше,добро не се познаваше од бањарката малце го задскрив..тој се вцрвенаа од срам..и после една недела само коментираше леелее сестра ти не вкопа за срамотаа..ај му викам биди срекен шо не се втера малце порано..смешкии а истовременоо брукии :$
     
  8. crazyinlove19

    crazyinlove19 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    3.753
    Допаѓања:
    3.729
    Еднаш ни се има случено. Не беше баш фаќање на дело, ама беше многу непријатна ситуација. Бевме кај него, правевме што правевме, и после тоа се гушкавме во креветот. Не сме слушнале кога се вратила сестра му, и таа без да тропне на вратата си влезе во собата. Уште неможам да ја погледнам во очи кога одам кај него. :tmi:
     
  9. SilverGirl

    SilverGirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јули 2011
    Пораки:
    64
    Допаѓања:
    7
    јас моите родители ги имам фатено во предигра.
    и 2 пати на сред работа :lol:

    моите се однесуваа ко да ништо не биоло, али јас умрев од страм.,....
     
  10. girl.23

    girl.23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јули 2011
    Пораки:
    2.129
    Допаѓања:
    1.798
    кој друг, ако не мајка му? :) секогаш кога одиме кај него в соба, ете ја нејзе во експедиција (намерно :fubar: ) и секогаш за малку не не` фатила на дело. Ама последнава година пред да одиме в соба и` велам- ќе имаме секс ние, не не барај еден саат! А, жената земја-небо е :o :$

    иначе, на времето ја имам фатено цимерката на орален, реков-упс извините :o :tmi: , и треснав врата. се плашев кога ќе излези, мислев ќе вика по мене, ама ми кажа дека со дечко и се згазиле од смеење. абе срцка е дечко и, не е заостанат. :D
     
  11. mime87

    mime87 Популарен член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2010
    Пораки:
    3.956
    Допаѓања:
    6.949
    Пол:
    Женски
    Марта3
    непријатно за почеток треба да му е на таткоти што упаднал така без да тропне не е културно како прво
    и да не беше интимна со дечкоти си можела да бидеш ти гола да се пресоблекуваш или нешто др.да правиш па пак и во таква ситиуација би ти било незгодно
    како што рекоа искористија мајкати во оваа ситуација нека разговара со таткоти на само нека му објасни дека све е нормално сега знам дека е непријатна самата слика за таткоти ама треба да свати и прифати дека све е нормално така да не се плаши дај му малку време дома...
    инаку јас не претпочитам кај мене дома секс да имам во секое време има некој дома моите одат различни смени на работа братми може да упадне од некаде и неможам јас едноставно како прво да се опуштам
    но ако треба да се случи секаде можат да те фатат на дело јбг то е...
     
  12. anngelique

    anngelique Популарен член

    Се зачлени на:
    15 јуни 2010
    Пораки:
    2.449
    Допаѓања:
    5.662
    Пол:
    Женски
    Еднаш бевме кај дечко ми дома и си праевме шо си праевме коа наеднаш брат му на врата тропа но не влезе.. Јас пустата ко што си викам малце поише сум се слушала и кога излеговме од соба брат му ( помал од него) ни рече ааа знам што праевте, се слушаше низ цел стан и мене ми идеше да пропаднам од срам :D
     
    На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
  13. princess11ska

    princess11ska Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 август 2011
    Пораки:
    180
    Допаѓања:
    64
    haha stv top tema. pa vaka.Mene mi se sluci ednash ama ne bash mn direkno. T.e otposle doznav :D Trebashe da ideme kade so decko mi i mojata malku pomala sestra nekade. Bevme dogovoreni da se cekame na eden parking i nie stignavme malku eden saat porano i vo kola nekako bidna, temnica beshe, nemashe nikoj i se prepushtivme na strastite. Za zal sestra mi zavrshila porano i porano doshla i koga se priblizuvala primetila i si sednala na klupa si cekala. Samo sto zavrshivme ona dojde i nie takvi ej za malku :D. Sestra mi mi kaza na pat za nakaj doma. Prvo mn mi padna nezgodno ama mn sme bliski i slatko se iznasmeavme :) toa beshe mozebi pred 4 godini i den denes znae da spomne :D... a inaku drugo iskustvo za srekja nemam :))) mozebi nekogash bilo blisku ama ne se slucilo.
     
  14. RodenaSoGreska

    RodenaSoGreska Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 октомври 2010
    Пораки:
    82
    Допаѓања:
    49
    Да не еднаш... Ама од синоќа најпресна е :$ :D :D Бевме на една ливада ама во околината има лојзиња и еден пристар господин ни налета најверојатно одел/се враќал од лојзето и се направи мутав и замина... Потонав...
     
  15. mops

    mops Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 јули 2011
    Пораки:
    150
    Допаѓања:
    119
    темава е страва :lol: не не фатиле со дечко баш на дело туку отпосле кога си завршивме работа сме си заспале со дечко ми ама покриени а на земја алиштата испофрлани што да ви кажам и татко му на дечко ми не ми ги видел штиклите и мислел нема никој и кога влегол у соба што да види гужва пред гол :$ и утредента му кажал на дечко ми демек влагам кај тебе у соба и гледам гужва пред гол кога ми кажа ми идеше да се убијам :lol: па и тој што мајка барал да влага бе бог да чува :fubar:
     
  16. Rabiosa

    Rabiosa Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 мај 2011
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    1
    Мислам дека е редно време и јас да пишам, откако едно 2-3 месеци ви го манијачам форумов :) и за таа цел ја одбрав оваа тема како една од позанимливите :D , епа вакаа...бевме на одмор со друштво во два апартмани споени преку тераса, а јас и дечко ми во собата преку која се влегува, и така едно сабајле си се разбудивме напаленки и си почнавме....амааа на другарка ми од другата страна и се припило кафе, и на сред работа некој тропа на прозор...ние си се направивме на тошо(божем спиеме) ама талентот преку венецијанки си ѕирка да види дали спиеме( валјда не претпоставувала дека од сабајле ќе почнеме :D :D :D ), а ние мртви ладни продужаваме :) откако сфати со прајме си отиде, ние си продуживме....ама после цело друштво не дупна од заебанции :D
     
  17. Sanji4ka21

    Sanji4ka21 Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 септември 2010
    Пораки:
    428
    Допаѓања:
    88
    Па не баш да не фатат на дело али пак другарите на маж ми приметија за што станува збор.Беше лето и отидовме со маж ми (тогаш дечко) во куќата на бабата на неговиот другар.И така само што завршивме работа тој стана
    да го истресе на страна :lol:
    јас натенане мрзеливо се облекувам кога оп на вратата другарите негови.Леле ми се чини дека пропаднав во земја.Поседов 5 минути и му велам ај да ме испратиш.Потоа го утепале од зафркавање.
    Исто и друга случка.Спиеме со маж ми кај мајка ми и само што почнавме да си работиме ете ти го брат ми влегува во собата,ни да тропне ни ништо.Среќа што бевме покриени инаку :tmi: .
     
  18. Sun.shine

    Sun.shine Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 април 2011
    Пораки:
    223
    Допаѓања:
    116
    :rofl: алал да ви е на сите, слатко ме изнасмеавте :D
    Мене еднаш ми се има случено да не фатат на дело. Бевме кај него во викендичката и во куќите околу немаше никој. Си лежевме во дворот и уживавме под сонцето и ни се присака :$ Си се опуштивме и само слушнавме глас, децаааааа што праите бреееее :D ние кома, се покривме одма со ќебето и пропаднавме во земја од срам... На цела мака си дојде комшиката и ни правеше муабет ко ништо да не се случило а ние пиштол голи под ќебе а надвор 40 степени :D бруки... :tmi:
     
    На Oscar Lady, anngelique и lidee им се допаѓа ова.
  19. TheGirl1302

    TheGirl1302 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 мај 2011
    Пораки:
    7
    Допаѓања:
    0
    хахаха ептен се изнасмеав :D

    инаку мене 3 пати ми се има случено да ме фанат на дело :D во моментот ме беше срам и тоа ногу, а сега само ми е смешно :D
    првиот пат беше многу одамна (у очи нова година ли се вика неам поима) ама славивме шо славивме цело друштво кај една другарка у стано кој уште пие, кој повраќа низ џамо и у ниедно време сабајле ја и дечко ми у wc-то правеме збрки :) ја на пералната потпрена, он од позади и те ти една другарка улава у wc-то изгледа не од глава до пети, ништо не рече и си искочи :D нареднио ден како ништо да не е било, она ништо не рече, а сега нас не копка, не ни е јасно оти ништо не ни рече нели знаеме ја каква мислевме цело друштво ке разбере а ние уште не сме свршиле шо се вика :D после испадна нешто како била пијана забравила не се секавала дрн дрн, не е ни битно...

    а со истио тај дечко еден ден, сред бел ден кај него у собата уживаме си, дома како и обично нема никој ни мајка ни татко....и ја сум си се качила врз него, тераме си работата и одеднш братучед му на вратата упаѓа и гледаме се очи у очи. он само се насмеа и си искочи од собата. а на мене свес ми се заврте од срам. викам си е*ати шопо мрзе го да тропне на вратата или на надворешната на звончето да ѕвоне. а нај не културно му беше шо никојпат не се ни извини а неколку години е постар. битно мене уште ме е срам кога го видам негде низ градо поготово затоа шо сега имам друг дечко :worried:
     
  20. TheGirl1302

    TheGirl1302 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 мај 2011
    Пораки:
    7
    Допаѓања:
    0
    а најпоследно шо ми се случи сега овоа лето ( лелееее незнам дали и да го кажувам овоа ногу ме е срам) работев у тобако цела година и секој ден довагаше еден човек купуваше си ронхил цигари ама човеко ногу фин и културен, учен човек, спријателивме се кафе си пиевме, муабетевме се, знаев се за неговите за фамилијата знаев дека има син ама незнаев кој му е син, ама битно супер ни идеше муабето...
    една вечер со еден колега малку поднапиени ојдевме кај него дома ( инаку со колегата веке цело лето си се дружеме ;) и нели поднапиени мош и галама да сме правиле, неам поима, ама знам само шо почнавме со оноа главното ( светлото запалено се се гледа) у собата упаѓа пријатело шо секој ден си купуваше цигари додека работев у тобакото. ја неам поима шо е работата и колегата кога рече кажи тато :D а он не ништо ништо :D ја незнам дали да плачам или да се смеам. у тај момент ке пропаднев у земјата да имаше како....ама сега ми е само смешно. ма да кога го сретнам пријатело некој пат негде низ градо со срам му кажувам добар ден. добро е шо не е некој намќор, фин човек е, ама срамо не се јаде одеднш :) од тогај со колегата сме си само кај мене, демек спремаме се за испит :)