1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали некогаш ве фатиле на дело кога сте имале секс?

Дискусија во 'Секс' започната од anima, 12 мај 2010.

  1. WomanInRed

    WomanInRed Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 мај 2011
    Пораки:
    1.605
    Допаѓања:
    1.606
    па сега бев на одмор и имав една летна авантура со еден тип и.. на плажа ни се присака башка и бевме на ноќно пливање и послем тоа под едно дрво почнавме .... и за малце едни луѓе поминуваа ама си продолжија видоа дека си уживаме а јас таква на момент закочив!! :lol: послем викам ај јебига
     
  2. EnnieFabulous

    EnnieFabulous Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 јануари 2010
    Пораки:
    717
    Допаѓања:
    399
    Не, ама повеќе пати сме биле многу блиску.. Со дечко ми сме крајно авантуристи, имаме односи кај ќе ни текне :rofl: На пример, еднаш во лифт, на приземје чекаа луѓе и го повикаа лифтот, а ние застанати на 4ти кат...До моментот кога се спушти лифтот на приземје имавме само неколку секунди да се средиме, па колку што можевме-се средивме...патетики :rofl: :rofl:
     
    На LudaMarita му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Antonija123

    Antonija123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 август 2011
    Пораки:
    206
    Допаѓања:
    73
    Па не ми се случило, а и да ми се случи непријатно ќе биде мање више во зависност кој ќе те фати, ама пак нема да е нешто страшно... aма зафрканции после нема да примам од никого... тоа не
     
  4. najubava2010

    najubava2010 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2010
    Пораки:
    1.619
    Допаѓања:
    4.653
    Да ме фатат на самиот чин, да ми влетаат во соба-не, ама во пред игра неколку пати.
    И нема тука срам-не срам, природна ствар, ќе затворат врата, ќе се извинат и толку.
    Ова зборам за родителите на Петко, со бившиот имавме строго безбеден секс, па затоа и скоро никогаш немавме :tmi: .

    Не ме фатиле кажав, ама многу пати ме слушнале, ј*би га шта чу, таква сум јас страствена, се соживувам и внесувам во сексот и заборавам дека во собата карши има луѓе.
    Најчесто следното утро следувале некои коментари од типот „Некако како не наспани сте ми, касно да не си легнавте?“, или „Леле вчера три пати се разбудив“, и сето ова пропратено со поглед-те слушнав :!: .
    Ама па еднаш свекрва ми вели „Дај биди потивка, неможам да спијам“, ја погледнав бледо и и реков „Ај молим те кажи му на син ти Петко, не сум јас крива што тој ми овозможува такви вриштачки оргазми и што имаме асален секс“.
    Жената си се извини, се насмеа и одтогаш ништо не искоментирале.

    Не дека јас се дерам ко свиња на колење, ама па уживам, неможам да се стискам и да офкам ко да ме боли забот, туку си стенкам онака како што доликува за време на сексуален чин.
    Ама па и тие двајца, живеат со млад пар, кој се секса некогаш по неколку пати на ден, ако тие имаат еднаш месечно секс кога не сме дома, ние имаме кога ќе ни се кејфне, па сакале-нејќеле ќе не трпат уште некое време ;) .
     
    На LittleBlack12, Special.Someone, Aleks96 и 3 други им се допаѓа ова.
  5. Monchence

    Monchence Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 јуни 2011
    Пораки:
    87
    Допаѓања:
    15
    Уфф .. смешки :D
    летото,не заклучивме врата оти на тој спрат дечко ми живее сам и знаеме никогаш не доаѓаат неговите .. Легната јас на кревет бев во робичка,али не ја соблеков целосно,тој почна орално да ме задоволува :$,слушам јас одеднаш дека викаат по него,и му кажувамм,он као не бе ти се причинало...и си продужи .. Слушам пак али овој пат слушна и тој ,оти мајка му беше веќе до вратата ... право дечко ми изрипа,јас јас пуштив робичката седнав на пц ...тој ја отвори вратата и као .. си напаи муабет што требаше,и излезе ... а ако не фатеше на дело,нзм :D:D...
    a после тоа мајка му ја чистила собата а он со татко му нешто на пц правиле,и мајка му ја зела кутиичката од кондомите и викала.. шо е сега воа тука за фрлање ли е .. и тато му викал,абе не фаќај таму,тоа шо е твоа работа само си завраши .. и кога ми кажа,срам ми беше да го погледнам татко му ..али се мина ...:DD
     
  6. Slim-Shady

    Slim-Shady Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 мај 2010
    Пораки:
    41
    Допаѓања:
    21
    Па и неговите и моите не имаат фатено :D А за другари и пријатели тоа не го рачунаме пошто би имале секс и пред нив без проблем, ете такви сме и двајцата :D
     
  7. slavica999

    slavica999 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 декември 2009
    Пораки:
    4.327
    Допаѓања:
    5.333
    Во памет ќе ми остане една случка и ден денес се смееме со мм. Тоа беше нашето прво и последно :!: фатено дело. Куќата се уште беше во хаос и детската соба сеуште не беше готова и малиот тогаш имаше 3-4 мес. спиеше во негово креветче во спална соба со нас.
    И една вечер ни тргна работата, пригушено светло, отварам очи и гледам некоја сенка се движи. Вртам поглед и полека се тргам на страна кога мм се освестува дека малиот станал и застанал на креветчето и едно ,, гууубууу,, кога испушти јас целата :D :D :D :D а тој како попарен почна да скока. Тоа беше првото станување да сам малиот застане на свои нозе :) .
    Потоа правиме муабет и мм целиот возбуден и ми вика ,, ако детето има траума,, ,,запамети дека не видел,, мене сеуште ми смешно и му викам ,,ти паметиш на 4-5 мес.,,.
    И така тоа беа траги-комедии
     
  8. karak

    karak Популарен член

    Се зачлени на:
    11 април 2010
    Пораки:
    4.362
    Допаѓања:
    5.307
    онака во последно време доста пати пробуваат да ни отворат врата но кога ќе видат клуч сигурно не мислат дека играме карти ;) :$ :$
     
  9. AnichkaButterfly

    AnichkaButterfly Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 октомври 2011
    Пораки:
    15
    Допаѓања:
    7
    Лелеее хахахахаах темава..Неколку пати можеле да не фатат...Еднаш мајка ми,само што завршивме она заѕвони на врата кога си дојде од работа,а брат ми спиеше.Друг пат кај него,исто мајка му заѕвони на врата и паника ме фати,ама не влезе,будалава моја и рекол мамо ке се симнеме за 20 минути причекај!
    Има и уште неколку пати како можеле да не фатат,но фала богу не не имаат фатено хахх
     
  10. cacikr

    cacikr Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 април 2010
    Пораки:
    200
    Допаѓања:
    243
    Леле резил последен пат се деси вчера.Јас кај дечко ми демек ќе учиме затоа што денес имавме колоквиум ама пред да почниме за учење ај рековме една тура и заклучивме и таман се слековме ете ти ја мајкаму му вика на дечко ми и проба да отвори арно што беше заклучено и арно што после излегоја со татко му оти ми беше срам да си бегам. Еднаш пак повторно кај дечко ми брат му беше излезен и ние останавме дома и така прајме работа ко некој чука на врата дечко ми ќути и му звони на тел и дечко ми му вели почекај срамови, еднаш пак другарму хаха ова ми беше на јако дојде а ние прајме работа заклучено..тропа детето и дечко ми му вели чекај на детето му текна и вели не не ќе бегам хахахах
     
  11. deer

    deer Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 септември 2011
    Пораки:
    76
    Допаѓања:
    39
    А дали вие сте ги фатиле вашите родители како се клецкаат :)
     
  12. N.A.T.A.S.A

    N.A.T.A.S.A Нов член

    Се зачлени на:
    21 октомври 2010
    Пораки:
    650
    Допаѓања:
    486
    deer опседната си со секс :) А не сум затоа што не влегувам во нивната спална, а ниту пак на некое друго место не сум ги фатила.
     
  13. deer

    deer Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 септември 2011
    Пораки:
    76
    Допаѓања:
    39
    Јас оседната? а има 12 страни со мислења само на оваа тема дали сите тие се опседнати или само јас.
     
  14. MacaLove

    MacaLove Популарен член

    Се зачлени на:
    5 јануари 2011
    Пораки:
    2.399
    Допаѓања:
    6.337
    Најактивна категорија:
    Секс
    (44 мислења / 67.69% од мислењата на корисникот)
    Најактивна тема:
    Орален секс
    (8 мислења / 12.31% од мислењата на корисникот)



    Eх Deer Deer... :rofl:
     
    На Oscar Lady и N.A.T.A.S.A им се допаѓа ова.
  15. N.A.T.A.S.A

    N.A.T.A.S.A Нов член

    Се зачлени на:
    21 октомври 2010
    Пораки:
    650
    Допаѓања:
    486
    ама скоро никој го нема тоа што го напишала MacaLove што значи најопседна си ни. :clap:
     
  16. deer

    deer Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 септември 2011
    Пораки:
    76
    Допаѓања:
    39
    Као ова е доказ за опседнатост? па погледни има членови со десетици илјади мислења во категоријата секс а моие пеесетина делуваат смешно а и во која категорија да пишувам нема да бишувам во да им дадеме подршка на дебелите луге или слични теми.
     
  17. N.A.T.A.S.A

    N.A.T.A.S.A Нов член

    Се зачлени на:
    21 октомври 2010
    Пораки:
    650
    Допаѓања:
    486
    Еј одма за гуша не фаќаш. Само реков дека си опседната со секс а во тоа нема ништо лошо зар не?
     
  18. deer

    deer Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 септември 2011
    Пораки:
    76
    Допаѓања:
    39
    Не е тоа опседнатост туку едноставно ова се теми од животот и затоа само во таа категорија пишувам, инаку не ми е интересно да пишувам во теми како што се испукај се, што слушате во моментов и некои такви глупи теми со 5000 страници. Не ми пречи ниту тоа да ме нарекувате опседната бидејки нема човек кој има помалку од 90 години а да не го сака сексот. Само има оние кои јавно го кажуваат тоа и оние коие се прават невини а се растураат од ебење.
     
  19. N.A.T.A.S.A

    N.A.T.A.S.A Нов член

    Се зачлени на:
    21 октомври 2010
    Пораки:
    650
    Допаѓања:
    486
    Да де :fubar: зашто да пишуваш во другите теми кога во една од темите во која што си коментирала прочитав дека си била активна во секс на само 15години. Мислам сите сме активни ама на 15години и со повеќе партнери :tmi: Ама твое право јас само реков дека си прекопирано со секс и уште стојам на тоа.
     
  20. deer

    deer Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 септември 2011
    Пораки:
    76
    Допаѓања:
    39
    Ај прочитај ја темата на колку години ја изгубивте невиноста па дојди да разговараме дали сум единствената или пола од девојкиве се со слична судбина.