1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали некој знае дека сте член на форумов?

Дискусија во 'Слободно време' започната од crazylady, 28 јуни 2011.

 1. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.198
  Допаѓања:
  8.431
  Дали вашите пријатели го знаат вашиот ник ???

  Дали разговарате некогаш со вашите пријатели за форумов ????

  - Мене никој не ми го знае никот освен сестра ми .


  Ако е дупла темава или глупа слободно клуч .
   
 2. Look

  Look Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2011
  Пораки:
  1.034
  Допаѓања:
  884
  Пријателите и форумот !!!

  Апсолутно никој не знае,а и нема потреба да знае.Тоа си е моја приватност :wasntme:
   
 3. Linn1

  Linn1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  1.935
  Пријателите и форумот !!!

  Ме знаат блиските другарки, па и некои понеблиски што сум ги запознала тука. Малку се каам поради тоа, ама ај :lol:
   
  На Angelche му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Rock-a-Fella

  Rock-a-Fella Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  1.392
  Допаѓања:
  1.384
  Пријателите и форумот !!!

  Само сестра ми знае. Знаат некои другарки дека користам, ама не ме прашале подетално.
   
 5. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Пријателите и форумот !!!

  Никој не знае! Не ни знаат дека имам профил тука и редовно пишувам!! Едноставно не сакам никому да кажам зашто сум напишала работи за некои личности кои тие не знаат дека јас всушност тоа го мислам за нив, а форумов може да се чита и како гостин!
  До некаде ми е непријатно за тоа што не сакам да кажам, зашто ако за нешто прочитам овде или се консултирам со некого од форумов, а тоа има примена во мојов живот и е очигледна работа морам да кажам дека сум го нашла случајно на нет, за да не речам дека ми е од фемина! Но сепак, нема да кажам дека имам профил овде...освен ако некој не ме познае па свечено да признаам! :)
   
  На little women му/ѝ се допаѓа ова.
 6. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.464
  Никој не знае а нема ни да знае . :!:

  Отишла смислата тогаш ! поњнтата е што тука можам да се отворам , да ги кажам најголемите тајни , најболните точки , да кукам и плачам , да добијам искрен совет и подршка .... :!: . А при тоа никој да не ме знае не гледам ни една добра причина зошто би се лишила од таа ретка привилегија . :?:
   
  На AnUsKa111 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. NEA

  NEA Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  522
  Пол:
  Женски
  Никој не знае, а не ни сакам да дознае :lol:
   
  На AnUsKa111 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Mai-Shu-meng

  Mai-Shu-meng Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Не знае никој ;)
   
 9. Leeloo

  Leeloo Популарен член

  Се зачлени на:
  11 декември 2010
  Пораки:
  645
  Допаѓања:
  290
  Знаат дека сум член, али како сум пишана никој.. :D
   
 10. Sm.real

  Sm.real Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  64
  Знае само сестра ми зошто делиме ист компјутер,а кога се уклучувам на форумов ми се зачувува ник-от па и кажав ..како и да е кога тогаш ќе дознаеше.Инаку доколку би имала свој компјутер би направила само мој дел на фемина со нов ник без никој да го знае :!: ..
   
 11. Sm.real

  Sm.real Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  64
  Знае само сестра ми зошто делиме ист компјутер,а кога се уклучувам на форумов ми се зачувува ник-от па и кажав ..како и да е кога тогаш ќе дознаеше.Инаку доколку би имала свој компјутер би направила само мој дел на фемина со нов ник без никој да го знае :!: ..
   
 12. angel4e121

  angel4e121 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2010
  Пораки:
  687
  Допаѓања:
  291
  Го знае девојчето што ми кажа за форумот бидеќи не мислев да бидам активна и да споделувам мислења,но сега со неа не контактирам така да не ми е важно дали ќе ме чита или нешто слично.
   
 13. Zoza

  Zoza Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  792
  Допаѓања:
  297
  никој не знае освен дечко ми....
   
 14. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.990
  Пол:
  Женски
  Мене ме знаат другарките дека сум на форумот, 3 ми знаат и ник, една и активна е, ама не ми смета зашто не ме читаат многу :lol:
   
 15. A-j-a

  A-j-a Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  2.023
  Никој не знае, не сакам и не треба да знае никој.
   
  На crazylady му/ѝ се допаѓа ова.
 16. lola-86

  lola-86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  198
  Не знаат......и не кажувам,како не нешто друго...луѓево немаат др.работа па ќе читаат после кој што напишал и ќе лупаат глупости.НЕМА ПОТРЕБА НИКАКВА.
   
 17. Em4e711

  Em4e711 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  611
  Допаѓања:
  368
  Сестра ми знае... ххх и брат ми можеби, ама дека често ме гледа тука пуштена, не верувам дека земал и читал : ))
  Исто и една другарка, ако не го видела ников тука кај мене на ком тогаш сигурно ме познала по коментарите.. зошто знам дека и она чепка тука некаде : ) ама нема врска и така и така се што сакам да кажам она знае :)
   
 18. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Па најдобрата другарка, уште една другарка (воедно и двете се членови на форумот) и мајка ми ми го знаат никот, а за пасворд никој не знае. :) Другите блиски другарки знаат дека сум член на форумов, само што не знаат кој ми е никот.
   
 19. Anely

  Anely Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  225
  Не знае никој зошто да знае?
  Јас тука си отварам душа за се, па уште да ми знаат па да мрчат после.
   
 20. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  630
  Допаѓања:
  776
  Сестра ми знае, без јас да и кажам :)

  Знае и една другарка дека имам профил, ништо повеќе :)