1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали некој знае дека сте член на форумов?

Дискусија во 'Слободно време' започната од crazylady, 28 јуни 2011.

  1. LilBaby

    LilBaby Популарен член

    Се зачлени на:
    11 мај 2011
    Пораки:
    3.458
    Допаѓања:
    7.886
    Само дечко ми знае дека сум на фемина, но не ми го знае никот и пасс, до толку не го интересирало. И ако некој ме препознае, тоа е се. Сметам дека нема потреба да кажувам на некој друг. :)
     
  2. kristii

    kristii Популарен член

    Се зачлени на:
    10 април 2010
    Пораки:
    1.650
    Допаѓања:
    1.706
    Па и дечко ми и другарками знае дека од време навреме читам овде али не знаат дека сум зачленета.Другарками можи се сомнева оти и таа чепка низ форумов ама не знам дали ми го знае никот
     
  3. WildCherry

    WildCherry Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 август 2011
    Пораки:
    1.193
    Допаѓања:
    1.172
    Нити знаат нити има потреба да знаат ... :)
     
  4. feminamk

    feminamk Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    126
    Допаѓања:
    20
    незнае никој..освен..мама..она секогаш ме глеа коа коментирам на некоја тема..коа шкрапам по тастатура..:)
     
  5. Cynthia

    Cynthia Популарен член

    Се зачлени на:
    9 август 2011
    Пораки:
    622
    Допаѓања:
    2.368
    Пол:
    Женски
    Никој незнае а и нема потреба да се дознае.
    Дечко ми знае дека „само“ прелистувам по форумот, но не и дека имам акаунт.
    Форумот на фемина ми е како личен дневник во кој можам да си кажам што имам а воедно и ќе ми врати одговор :D
     
    На Juicy му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Juicy

    Juicy Популарен член

    Се зачлени на:
    16 декември 2010
    Пораки:
    1.812
    Допаѓања:
    11.127
    Пол:
    Женски
    Никој освен сестра ми не го знае корисничкото име, и мислам дека нема потреба други да го знаат ќе се наруши приватноста.
     
  7. eli25

    eli25 Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 септември 2010
    Пораки:
    14.729
    Допаѓања:
    122.076
    Со оглед на тоа што кога живееш со него неможеш да скриеш,ете официјално и му соопштив на мојот дека не само што листам на фемина туку и си пишувам ;) .Некогаш кога пишувам нешто ќе читне под око,ама никогаш не ми рекол кој ти е пасс дај да видам што пишуваш!
     
  8. CIA

    CIA Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2011
    Пораки:
    1.525
    Допаѓања:
    3.029
    Никој не знае дека сум зачленета...а на мојата најверна другарка и на уште некој им имам спомнувано за некои интересни мислења...за некоја феминка и така...ама никој не знае дека сум зачленета
     
  9. calliope

    calliope Популарен член

    Се зачлени на:
    1 јули 2011
    Пораки:
    1.368
    Допаѓања:
    15.989
    Пол:
    Женски
    Дечко ми ме знае само и си ме чита тук-таму, мада многу не се замара какво тампонче ми треба или на колку саати си ја менувам влошката.
    Некои другарки исто знаат ама не ми знаат ник, ниту ги интересира пошто не се многу по форуми.
    Така да, си ја отварам душата до максимум. :D
     
  10. IndieGirl

    IndieGirl Популарен член

    Се зачлени на:
    13 октомври 2010
    Пораки:
    846
    Допаѓања:
    707
    Никој освен мојата најдобра другарка не го знае и не планирам да го кажам на некој друг.
     
  11. girl.23

    girl.23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јули 2011
    Пораки:
    2.129
    Допаѓања:
    1.799
    Знаат две другарки, и тие исто така се членови, но не си ги знаеме никовите, а баш ме интересира кои се. :?: :lol:
    И подобро да не знаат, зошто колку работи сум пишувала за кои немам доверба да им кажам, па и за нив дветте сум се жалела овде :lol: .
     
  12. thelittle17

    thelittle17 Популарен член

    Се зачлени на:
    31 август 2010
    Пораки:
    3.749
    Допаѓања:
    8.668
    Пол:
    Женски
    Една другарка (братучетка) знае .. во останатите немам толку доверба за да кажам .. ептен ако некој не ме познал по постовите :rofl:
     
  13. Ann.94

    Ann.94 Популарен член

    Се зачлени на:
    13 мај 2011
    Пораки:
    728
    Допаѓања:
    1.822
    Само јас си знам за форумов :)
    И најубаво е вака, единствената тајна што си ја чувам само за себе.
     
  14. MoDeRnA

    MoDeRnA Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 март 2011
    Пораки:
    210
    Допаѓања:
    50
    Знае само мајка ми дека сум зачленета, не чувствувам потреба да им кажам на другите зашто ако им кажам ке ме прашаат како си потпишана а тогаш нема да ми биде пријатно да ги пишувам своите мислења кога знам дека некој познат ѓи чита. Освен за мајка ми тоа си е моја мала тајна :lol:
     
  15. MacenceEna

    MacenceEna Форумски идол

    Се зачлени на:
    8 декември 2010
    Пораки:
    2.449
    Допаѓања:
    34.363
    Пол:
    Женски
    прееска случајно ми беше оставен профилот отворен и братми седнал на комп. и почнал да ги чита мислењата и да ми коментира

    Дечко ми знае дека пишувам и ми го знае никот , ама шо ако и така не разбира македонски и нема сигурно да иде да преведува шо сум пишала
    Ме прашал каков форум е убаво му објаснив и само ме потрашува на какви теми разговараме ххехех :D :D
     
  16. manja666

    manja666 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 септември 2011
    Пораки:
    1.144
    Допаѓања:
    17.998
    Никој не ми го знае никот..мислам дека и не треба..ако го знаат се губи приватноста..овде си ја споделувам мојата интима и искрено не би сакала луѓето около мене да знаат баш се.
     
  17. Sephora

    Sephora Популарен член

    Се зачлени на:
    5 декември 2010
    Пораки:
    2.690
    Допаѓања:
    4.481
    Моите знаат.

    Не дека ќе седнат на форумов и ќе ми ги пребаруваат мислењата... А, и да го направат тоа, многу ќе откријат. :D
     
  18. LittleDevil

    LittleDevil Популарен член

    Се зачлени на:
    20 јули 2011
    Пораки:
    1.701
    Допаѓања:
    1.919
    Пол:
    Женски
    Знаат и моите. Три дури :D Па тоа што го пишувам овде, го знаат и тие. Нема што да кријам :)
     
  19. Kicky

    Kicky Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 февруари 2011
    Пораки:
    153
    Допаѓања:
    74
    Никој! Се надевам никој и нема да ме препознае !!
     
  20. mysterious

    mysterious Популарен член

    Се зачлени на:
    25 јануари 2010
    Пораки:
    1.491
    Допаѓања:
    2.661
    Јас сум горда што сум дел од овој форум. Знаат моите луѓе дека имам тука профил,дека сум активна.. Не дека нема што да кријам,но едноставно форумов е дел од мене,а сите што ми значат знаат за мојот виртуелен живот на форумов. :)


    И не ми е никаков проблем ако ме дознае некој,јас попрво би си ставила слика од мене ако можам,но мразам да се сликам. Одамна ветувам тука дека првата прилика добра слика,ја ставам тука. :)