1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали некој знае дека сте член на форумов?

Дискусија во 'Слободно време' започната од crazylady, 28 јуни 2011.

  1. CosmoGirl

    CosmoGirl Активен член

    Се зачлени на:
    5 март 2012
    Пораки:
    22
    Допаѓања:
    4
    а има ли начин да не се зачувува никот? колку се нервирам! 21-ви век сме еј! зар нема таква опција? кој е одговорен за ова? (сосема сум смирена дур ги пишувам прашањава) :)
     
  2. bumbuleya

    bumbuleya Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јануари 2012
    Пораки:
    259
    Допаѓања:
    105
    Oткако ќе се одлогираш стисни на местото кај шти си го пишуваш името, и Delete го. :) Така нема да може да ти го најдат :)


    Иначе никој не знае како ми е корисничкото име. Знаат дека редовно читам, некои и дека пишувам но под кое име не знаат а и не планирам да кажам, вака имам повеќе слобода :)
     
  3. Strawberry.6

    Strawberry.6 Активен член

    Се зачлени на:
    31 март 2012
    Пораки:
    90
    Допаѓања:
    10
    Никој не знае и се надевам дека нема ни да дознае. Форумов го гледам како засолниште, место кадешто можам да избегам од сите, (пошо 90% од оние коишто ме опкружуваат шират само негативна енергија, стрес и нервоза) да си кажам се што ми лежи на душа и да си го наполнам мозокот само со позитивни мисли. :)
     
  4. ocila

    ocila Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 април 2012
    Пораки:
    5.513
    Допаѓања:
    1.900
    Нема потреба да знајат......моја приватност.....
     
  5. iloveyou29

    iloveyou29 Queen of beauty

    Се зачлени на:
    14 мај 2012
    Пораки:
    5.732
    Допаѓања:
    32.007
    Пол:
    Женски
    Никој незнае дека сум на форумот, никогаш не би кажала ни ник ни ништо... сепак ова а анонимно, има совети проблеми...тоа сепак е моја приватност
     
  6. Champs.Elysees

    Champs.Elysees Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 април 2012
    Пораки:
    317
    Допаѓања:
    117
    За жал ,две мои пријателки дознаа како ми беше името на стариот профил, па јас им пишав на администраторите за промена на името, но не добив никаков повратен одговор.
    И тогаш решив да престанам да го користам тој профил и си го направив овој . Сметам дека пријателите не треба да знаат за мојот профил на форум, несакам да ми ги читаат мислењата , можда имам пишувано некои работи кои дури ни тие ги немале дознаено за мене.На форумот можам сосема да се отворам, да си ја испразнам душата.. Не би ја имала таа слобода која ја имам сега доколку пријателите ми го знаеле сегашното име на форум.

    Иначе на форумов сум пред повеќе од 2 години :)
     
  7. Sara123

    Sara123 Популарен член

    Се зачлени на:
    30 мај 2011
    Пораки:
    3.279
    Допаѓања:
    2.305
    Пол:
    Женски
    Само моите по дома и братучедка ми знаат дека сум активна ама не ми го знаат никот.Нема потреба. :)
     
  8. Stoimenovska

    Stoimenovska Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јули 2011
    Пораки:
    916
    Допаѓања:
    2.182
    4 другарки знаат.. и секако дискутираме за форумот, главна тема во досадните часови :D
     
  9. girl-miri

    girl-miri Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 октомври 2011
    Пораки:
    7.698
    Допаѓања:
    19.879
    Пол:
    Женски
    знае само мојата братуцеда која и таа е тука ;)
     
  10. jagotka123

    jagotka123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 март 2012
    Пораки:
    1.639
    Допаѓања:
    240
    Пол:
    Женски
    Никој не знае дека сум на форумов и никој ни не треба да знае затоа што на форумов можам да кажам се.
     
  11. Anna-Banana

    Anna-Banana Популарен член

    Се зачлени на:
    4 октомври 2011
    Пораки:
    3.883
    Допаѓања:
    4.879
    Пол:
    Женски
    Незнаат ни дека сум зачленета на форумов,а камо ли ник да ми знаат. И мислам дека не требаат да знаат,затоа што го сметам за моја приватност.
    Никот ми го знае само брат ми,бидејќи делиме ист компијутер,и една другарка форумџика со која се заневме онака од само што се гледавме,ама благодарение на форумов станавме многу блиски. :lol:
     
    На Herrera му/ѝ се допаѓа ова.
  12. doll.a

    doll.a Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2012
    Пораки:
    1.315
    Допаѓања:
    3.249
    Пол:
    Женски
    Се разбира дека не знаат зошто ова е моја приватност .
     
  13. LovePeace

    LovePeace Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 април 2012
    Пораки:
    143
    Допаѓања:
    37
    Не знаат. Никој од поблиските пријатели не знае ни дека сум зачленета на фемина, а не сакам ни да дознаат за мојот ник бидејќи сметам дека ова е моја приватност. :)
     
  14. MotherMonsterI

    MotherMonsterI Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2012
    Пораки:
    797
    Допаѓања:
    837
    само една другарка ми го знае никот ама после ја натерав и неа да се зачлени на форумов и толку. И други другарки знаат дека сум членка и честопати им кажувам колку интересни работи има ама ништо подетало
     
  15. rici.aaaaa

    rici.aaaaa Популарен член

    Се зачлени на:
    25 април 2012
    Пораки:
    1.240
    Допаѓања:
    3.403
    Сите знаат дека сум зачленета на форумов,ми ги читаат мислењата понекогаш се смееме,а понекогаш знаат да ме прашаат зошто сум дала таков пост.Имам и пријателки кои се регистрираа на форумов негледам ништо страшно во него,едноставно ми е супер се релаксирам понекогаш знам да се насмевнам,но нешто и што сум прочитала ме натажило...Едноставно уживам Поздрав до сите Феминки
     
  16. PinkGir123

    PinkGir123 Популарен член

    Се зачлени на:
    14 мај 2012
    Пораки:
    1.125
    Допаѓања:
    759
    НЕ не знае никој , а не ни планирам да кажам .Па не сакам сите да знаат што ми се случува во животот.
     
  17. Chocolate.me

    Chocolate.me Популарен член

    Се зачлени на:
    19 септември 2010
    Пораки:
    2.728
    Допаѓања:
    7.642
    На училиште го отвараме форумот, читаме што не интересира, сите го фалат, го фалам и јас. Но сепак, не сум кажала дека имам профил и дека го користам. Мислам дека тоа не е нивна работа и незнам зашто би ги интересирало ако имам. А и онака, она што го пишувам е она што го мислам и го споделувам со нив на одредени теми. Не сум тука една, а таму друга личност.
    :talk:
     
  18. Cloee

    Cloee Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 септември 2011
    Пораки:
    168
    Допаѓања:
    35
    Па сепак форумов би требало да е анонимен.Не дека ми смета толку ако некои блиски од фамилијата или другарки дознаат која сум на форумов.Но,ете некои работи може погрешно да се сфатат или пак да се извадат некои лоши муабети.Доволно ми е на фејсбук што треба да внимавам што пишувамда не се сфати погрешно.Тука(додека сум анонимна,ако сум сеуште :lol: ) можам слободно да пишувам без да мислам кој како ке го сфати.
     
  19. Macushkaa

    Macushkaa Нов член

    Се зачлени на:
    18 ноември 2011
    Пораки:
    608
    Допаѓања:
    155
    Знаает неколку другарки.
    Многу се каам за тоа.. ама ајјт. од ко ќе кажиш нешто зборот не се поврајка.
    затоа.Пазам што пишувам.... :|

    инаку со неколку девојки си имаме фб разменето.. За тоа баш ми е мило. ;)
     
  20. Emche-kremche

    Emche-kremche Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јули 2012
    Пораки:
    106
    Допаѓања:
    112
    Незнаат,ама и нема потреба да знаат,бидејки ете неможам да верувам. :)