Дали некој знае?

Дискусија во 'Канта' започната од CinDereLLa.1, 18 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. CinDereLLa.1

  CinDereLLa.1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2011
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  2
  Ве молам кој знае да ми каже во колку часот и на која програма е натпреварот во фудбал на Барса?
  Итно ми е .
  Благодарам однапред!
  :*
   
 2. Faline

  Faline Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  538
  Мислам дека вечер во 10 ,ако изопште се тоа барса де :)
   
 3. CinDereLLa.1

  CinDereLLa.1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2011
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  2
  Blagodaram.
  A na koja programa?
   
 4. Faline

  Faline Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  538
  Сител можеби ,на оние спортските некои сигурно.. спорт лајф... :)
   
  На CinDereLLa.1 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. CinDereLLa.1

  CinDereLLa.1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2011
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  2
  Fala mnogu! :*
   
  На Faline му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.