1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали некој знае

Дискусија во 'Канта' започната од inna69, 29 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. inna69

  inna69 Нов член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  дали некој знае каде има fencing tuka vo skopje?? ako neznaete sto znaci zborot fencing google translate
   
 2. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.170
  Допаѓања:
  39.090
  Кога се отвара тема, се пишува на кирилица и се дава објаснување за да има правец темата.

  Ти поставуваш прашање, а после тоа даваш инструкции како да го одговориме?

  Ако мислиш на мечување, тогаш тоа е.

  Во Скопје не сум чула да има такви клубови.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.