1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали некој знае

Дискусија во 'Канта' започната од inna69, 20 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. inna69

  inna69 Нов член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Dali znae nekoj ( tie sto se od skopje) dali 4 odi od kisela voda do vlae i obratno?? ja vidov na internet i pisuva samo do hrom,ne do vlae ama i vidov 4ka do vlae,ne razbiram,ne svakjam
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.152
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.