1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали нешто не ви се допаѓа на форумот?

Дискусија во 'За форумот' започната од solnakiselina, 11 октомври 2013.

 1. solnakiselina

  solnakiselina Нов член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  12
  Еве за сите една тема каде што ќе можеме да кажиме што не ни се допаѓа на форумов или да споделите доколку некој фемин стално ви создава проблеми или непочитување на форумов. Еве јас ќе кажам прв гледајки ги темите кој се најпосетени гледам дека секогаш конфликти се создават од страна на исти феминки , секогаш истите феминки рециплираат и создаваат јаз или конфликт и со тоа се доведува до заклучување на темите или банирање на невини лица.
  Доколку темава е несоодветна ве молам заклучете ја или избришете ја. Мојов профил го создадов само за оваа тема бидејки немам потреба од споделување на некоја тема но сепак ве читам редовно
   
  На Љубав Ник и sofijanoka им се допаѓа ова.
 2. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  9.697
  Пол:
  Женски
  Не ми се допаѓа тоа што манијачат машки. Мислев дека форумов може да чува тајни...
   
  На Lara&Lana, Twinkles и nikiiii им се допаѓа ова.
 3. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.370
  Допаѓања:
  942
  исто
   
  На Lara&Lana и Papillon.Papi им се допаѓа ова.
 4. solnakiselina

  solnakiselina Нов член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  12
  Женски форум со машки фемини. :D :D Да неречам нешто погрешно ќе се воздржам. Мене намногу не ми се допаѓа тоа што цитираат феминките и рециплираат негативно и создаваат меѓусебни јазови и конфликти а заради тоа се банираат невини лица и се заклучуваат теми, теми кој на некои феминки им се навистина потребни за совет. И тоа конфликтите се секогаш се од едни исти феминки создадени но никаде банирање нема за нив.
   
  На Љубав Ник, iloveyou29, Twinkles и 2 други им се допаѓа ова.
 5. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  9.697
  Пол:
  Женски
  Знам една таква феминка, но ке може да се навреди па несакам да и ги повредувам чувствата...
   
 6. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.497

  Oва ти е страшно лошо размислување, особено делот со последната реченица.
  Тука се`оди јавно, секому му е буквално на тацна принесен секој твој напишан збор, независно дали има или нема машки корисници на женски форум.

  Делот со тајни ќе го прескокнам.
  :D
   
  На Љубав Ник и sofijanoka им се допаѓа ова.
 7. lunicka

  lunicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  3.710
  Допаѓања:
  98.543
  Пол:
  Женски
  ...и тајна што ја знаат двајца луѓе веќе не е тајна...
  а замислете го феминскиот аудиториум....[​IMG]
   
  На pikolino и kravce им се допаѓа ова.
 8. manja666

  manja666 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2011
  Пораки:
  1.144
  Допаѓања:
  17.998
  Нико није сигуран! :!:


  Иначе ме нервира само тоа што мислам дека се престроги правилата за оф топици и во одредени теми не ни може да настане нормална дискусија затоа што сите сме свесни дека мислењата за брзо време ќе бидат избришани.
  Само тоа ми смета, модераторите да бидат малце поопуштени и да ни дозволат некогаш да редиме оф топици затоа што верувам дека така ќе има многу повеќе феминки кои што ќе сакаат да дискутираат на одредени теми.
  А што се однесува до приватноста, не пишувам лични работи за да после не плачам и да не ја молам Билката преку врски да ми ги избрише мислењата. Избегнувајте ги таквите теми и ќе немате проблеми.
   
  На iloveyou29 и Azriel1 им се допаѓа ова.
 9. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.652
  Допаѓања:
  15.512
  Пол:
  Женски
  Во секој случај,подобро да се изјаснуваат како машки индивидуи,отколку да се маскираат,нели? :lol: :lol:

  Инаку,мене ми смета уредувањето.Зар не е ова форум,и нели се стремиме кон демократија?Па секој има свој став,свое мислење.
  И не ми се допаѓа кога некој отвара тема,и ако пишеш нешто што е му иде у прилог,различно размислување одма скока,се дере. :^)
  Или ако не пишеш позитивна критика во `Модни критики`.
  Ама пак ве сакам,феминки мои драги. :* И феминци :lol: :lol: :lol:
   
  На gangstergirl му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Domino

  Domino Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2010
  Пораки:
  971
  Допаѓања:
  1.037
  Нивен личен избор е, и не можам да им замерам но многу ми фалат некои феминки кои повеќе не пишуваат на форумов. :?:
   
 11. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  10.315
  Допаѓања:
  125.568
  Ми сметаат надуени феминки кои настапуваат со - јас знам се, вие сте глупи.
  Во превод, има 15 години, животно искуство никакво, емоционална интелегенција под нивото на морето, не почитува туѓи мислења, и мисли дека е паметна. А панетни се оние кои ги почитуваат останатите. Значи, прво, непочитувањето.
  Второ, страшната неписменост на форумов. Ретко кој знае кога се става в а кога ф, точки и запирки, катастрофа, се мачиш да прочиташ едно мислење оти е цело во една реченица...Треба да има потсетување од модератор, не само, пишувајте кирилица, туку и описменете се па пишувајте. Сепак, не се виновни младите, знаеме дека се описменуваат од одвај завршени професори со врските на тато и со испити од 100 страни.
  Трето, постојаното самодокажување на форумов. Ми се чини дека никој недвор не е признаен доволно од општеството или има такви комплекси, што виртуелно мора да напиња со тоа колку е убава или паметна. Виртуелно, тука, муабет правиме, бидете си паметни на школо и на работа, убави у кревет, тука не напињајте.
  Четврто, форумов треба да биде затворен за останатиот свет, оти искрено, и ова уште 100 пати ке го кажам, луѓе, светот ни се смее за темине у секс и дали сум бремена. Принтскринови насекаде од глупите феминки. А знам дека на админите им се битни сите кликови, бидејќи преку таа призма не гледаат, и никогаш нема да го забранат читањето од некој кој не е регистриран.
  И петто, ЌЕ ме изнервира кога на темава „паметните“ ќе почнат со - ако не ви се свиѓа одете си. Оти конструктивни критики тука тешко проаѓаат.
   
  На alexa_dimoska, inoyamanakaa, CirezD и 15 други им се допаѓа ова.
 12. Barca-Gril

  Barca-Gril Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  874
  Допаѓања:
  927
  Пол:
  Женски
  Искрено мене ништо не ми пречи тука,се е кул,добро средено (благодарение на модераторите) а што се однесува до машките тука исто така немам ништо против,не се безобразни или нешто :) :)
   
  На tinka-mace му/ѝ се допаѓа ова.
 13. solnakiselina

  solnakiselina Нов член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  12
  На кој феминки мислиш може и во лп
  Цка извини но како не се писмени како не употребуваат точки запирки па секој си има став на пишување
  Е мене баш ова ме нервира како се неписмени испаднаа на форумов , како незнаат да пишуват а ти се знаеш. Во превод сите ги критикуваш како пишуваат а ти всушност вулгарност употребуваш , навредуваш , создаваш расправии.
   
 14. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  10.315
  Допаѓања:
  125.568
  СТИЛ на пишување. Стил. Не став. Разликата е како Статут и Статус.
  Стил не е да не ставаш точки и запирки каде по правопис е потребно, тоа е неписменост.
  Стил е во начинот на изразување, дали ке бидат кратки или долги реченици, со многу описи или не :)
  И те молам, кажи еден вулгарен збор од мојот пост.
   
  На Lena0903, WildMk, mims-89 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.354
  Допаѓања:
  8.477
  Се согласувам со Cka,околу употребата на интерпункциските знаци.
  Значи има феминки чиешто мислење се состои во една реченица,нит точка нит запирка..
  Напорно е за читање.
   
  На iloveyou29, Lella, cresa-jagoda и 2 други им се допаѓа ова.
 16. Decapitated.Hanna

  Decapitated.Hanna Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2012
  Пораки:
  798
  Допаѓања:
  576
  Не ми се допаѓаат машки кои се шовинистички настроени и доаѓаат тука фрустрациите да си ги лечат.
  ..пример вчера видов мислење што воопшто не беше во ред. Некој перничиња за пудра да не нарекува.. свашта. :^) Па можеби и ке се пронајде во постов ако го прочита. Не посочувам кој.. сам нека се пронајде. ;)
   
  На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Boleyn.7

  Boleyn.7 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2013
  Пораки:
  375
  Допаѓања:
  425
  Расправии, кои секогаш завршуваат со некој голем catfight,а после тоа секако следи заклучување на темата;Непочитување на правилата;Не користење интерпукциски знаци;Троловите(луѓе, дај најдете си попаметна работа, не ви е ова Гламстик) |( ;Премногу ароганција понекогаш.
  Другото е океј. :)
   
 18. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.728
  Допаѓања:
  7.642
  Јас мислам дека уште по иритирачки е незапочнување на реченица со голема буква. Стандард очи превртувам, за било кого. Па македонски јазик учиме од 1 одделение, првото правило е тоа. Аман.
   
  На Lella и Cka им се допаѓа ова.
 19. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.279
  Допаѓања:
  2.305
  Пол:
  Женски
  Немам каде да си искоментирам за некои историски случувања и настани.
  Мислам дека фали еден подфорум "Историја - историски личности".
   
  На Juicy и Kaylie им се допаѓа ова.
 20. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.416
  Пол:
  Женски
  Не ми се допаѓа тоа што има некои личности што се како темпирана бомба, само бараат начини да се караат, да докажат дека се во право, да се бунат...
  Некои личности се дојдени да се празнат на форумот, темата "испукајте се" не им е доволна. :D
  Добро тоа нема врска, не е до толку често ама сепак нервира.

  Некој ќе праша нешто и ете ги доаѓаат како
  [​IMG]
   
  На Љубав Ник, galapce, Lella и 2 други им се допаѓа ова.