Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали пишувате песни?

Дискусија во 'Канта' започната од RockNroLLGirL, 22 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. RockNroLLGirL

  RockNroLLGirL Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  1.546
  Допаѓања:
  5.371
  Пол:
  Женски
  Дали пишувате песни или поеми често ? Какви пишувате и што ве инспирира..
  Јас имам неколку напишано.. зависи како се чуствувам во моментот и неколку за школо што ни бараа :)


  П.С:Незнам дали има вакваа тема :?: како што видов ( ако има избришете ја )
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.891
 3. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  2.079
  Допаѓања:
  17.621
  Ви тин периодот пишував рап текстови ама никогаш не се решив да ги снимам :?:
   
 4. theunforgiven

  theunforgiven Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2012
  Пораки:
  1.000
  Допаѓања:
  1.654
  Што читам јас! Пишување поезија и проза не е ПЕСНИ , а уште помалку музика :)))))))) Темава преместувате ја!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.