1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали постои можност да забременам ?

Дискусија во 'Канта' започната од tinka.tincence, 4 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tinka.tincence

  tinka.tincence Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  1
  Со мојот партер имавме секц со кондом.При тоа кондомот ни се скинал но дечко ми не сврши во мене туку за секој случај го извади и тогаш видовме дека е скинат.после 1 недела видов парче од кондом во мојата вагина.ме фати паника ве молам за совет дали можам да забременам ?
   
 2. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.388
  Допаѓања:
  87.629
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.