1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали правите youtube видеа?

Дискусија во 'Слободно време' започната од juice, 27 август 2013.

 1. juice

  juice Нов член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  здраво :)
  јас сакам да започнам да правам youtube видеа како оние на smosh, nigahiga, raywilliamjohnson, jennxpenn.
  па сакам да ве прашам дали некои од вас прави видеа?
  ама јас сакам да ги правам видеата на анг а не на мкд за да иам поголема публика :D
  имате ли некои идеи за видеа? и дали некој од вас прави или сака да започне да прави? :)
   
 2. 7DogWood7

  7DogWood7 Активен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2012
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  2
  дали правите youtube видеа?

  сеуште не но сакам да почнам :)
   
 3. Blue97

  Blue97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2013
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  44
  дали правите youtube видеа?

  Прави, не е лошо. Може добро да ти испадне.. Само што е глупо што во други земји им даваат пари од views, а тука кај нас ништо нема...
   
 4. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.753
  дали правите youtube видеа?

  иМам само едно направено и се изнамачив додека да го направам бидејки не ми беше јасно шо како така на среќа го праев ама баш добро испадна
   
 5. SouthParkFan

  SouthParkFan Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2013
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  24
  дали правите youtube видеа?

  на какви видеа мислиш, фри стајл, типс..
   
 6. Dobie

  Dobie Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2013
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  240
  дали правите youtube видеа?

  и јас исто :) есенва нешто во врска со мода :) па ќе го постирам овде кога ќе биди готово :D
   
 7. BelieberYeahh

  BelieberYeahh Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2013
  Пораки:
  1.445
  Допаѓања:
  2.206
  Пол:
  Женски
  дали правите youtube видеа?

  http://www.youtube.com/user/MakeupbyMandy24
  http://www.youtube.com/user/StilaBabe09
  http://www.youtube.com/user/missglamorazzi
  http://www.youtube.com/user/Macbarbie07
  можеш некои идеи од овде да земеш.. ;) јас би сакала да направам ама мислам дека тоа нема да се случи никогаш :lol: па ако направи некој од вас нека постира да видиме :!: освен ако не сака да ја зачува приватноста ;)
   
 8. QueenElena

  QueenElena Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  1.212
  Допаѓања:
  1.289
  дали правите youtube видеа?

  Направив две но ги избришав затоа што не беа доволно добри. Наскоро ќе направам нови. :)
   
 9. Milky.Way

  Milky.Way Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2013
  Пораки:
  233
  Допаѓања:
  72
  Пол:
  Женски
  дали правите youtube видеа?

  Правев ама за приватни работи... Тој што ќе почне ја има целата моја поддршка!! :*
   
 10. Barca-Gril

  Barca-Gril Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  874
  Допаѓања:
  927
  Пол:
  Женски
  дали правите youtube видеа?

  Јас имам направено два видеа...едно посветено на мајка ми и едно 20 најдобри тинејџерски филмови... :)
   
 11. 7DogWood7

  7DogWood7 Активен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2012
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  2
  дали правите youtube видеа?

  досега две напраив но ги неам стаено на youtube сакам да напраам поише па после ке почнам да ги ставам... :)
   
 12. Milky.Way

  Milky.Way Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2013
  Пораки:
  233
  Допаѓања:
  72
  Пол:
  Женски
  Е па женски ставете линкчиња, па да видиме што сте направиле.... :D
   
 13. Cutiepie

  Cutiepie Активен член

  Се зачлени на:
  14 септември 2013
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  3
 14. Kristina.R

  Kristina.R Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2012
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  65
  Пол:
  Машки
  дали правите youtube видеа?

  Јас сакам да почнам :) Би требало од во скоро време да почнам ..
   
 15. Natali.3

  Natali.3 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  5.739
  Допаѓања:
  54.593
  Пол:
  Женски
  Неее, никогаш :)
   
 16. Luciano

  Luciano Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  223
  Би сакала ама срам ми е... :$ :D
   
 17. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.416
  Пол:
  Женски
  Баш би сакала, но малку ми е срам.
  Што ако станеш предмет на исмејување после тоа, ова е пуста македонија... мислам дека тука човек што и да направи ќе биде исмејуван!

  Им симнувам капа на macbarbie07, jennamarbles и zoella. :rock:
   
  На BojanaLegija, RiRii и summer-lover им се допаѓа ова.
 18. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  Не сум и не сум планирала :D
   
 19. cherry-on-top

  cherry-on-top Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2013
  Пораки:
  221
  Допаѓања:
  45
  Не, но и не планирам. Премногу ми е срам. Сепак ова е Македонија и ќе те исмејуваат за ништо. Но кој сака да почне, ја има мојата поддршка, па и ставете некое да изгледаме :)
   
  На Quuen му/ѝ се допаѓа ова.
 20. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.168
  Допаѓања:
  177.076
  Пол:
  Женски