Дали правите youtube видеа?

Дискусија во 'Слободно време' започната од juice, 27 август 2013.

 1. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.235
  Допаѓања:
  9.628
  Пол:
  Женски
  На angelche16, Anabelle.Amorette и Lella им се допаѓа ова.
 2. Emotional123

  Emotional123 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  2.907
  Допаѓања:
  5.434
  Пол:
  Женски
  дали правите youtube видеа?

  Би сакала, нешто како туторијали ама...немам храброст.
   
  На 123malecka123 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. butterfly4

  butterfly4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2014
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  524
  Правев порано,и ми одеше :D
   
  На 123malecka123 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. theowndemon

  theowndemon Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  6.843
  Допаѓања:
  112.583
  Леле колку сакам и јас!! Само и велам на другарка ми зошто I don‘t have the guts to do it myself.
   
  На parksey и 123malecka123 им се допаѓа ова.
 5. cute-32

  cute-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2013
  Пораки:
  447
  Допаѓања:
  345
  Не сум правела но многу сакам :)
   
  На 123malecka123 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. x-MajaEsposito-x

  x-MajaEsposito-x Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  603
  Пол:
  Женски
  И јас не правам ама многу би сакала :lol:
  Ако некоја направи некое видео, обавезно информирајте ;)
   
  На 123malecka123 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.257
  Допаѓања:
  32.666
  Пол:
  Женски
  Не,би сакала да направам некое видео,ама срам ми е и страв ми е да не злоупотреби некој нешто,бидејќи секакви постојат,само сакаат да наштетат некому.
   
  На 123malecka123 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Elence93

  Elence93 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  4.534
  Допаѓања:
  3.870
  Пол:
  Женски
  имам 3, за лирикси, еве ги, па ако сака некоја слободно нека ги споделува :lol:
  Одамна ми се правени, ама би сакала пак кога ќе имам повеќе време :)
  http://www.youtube.com/watch?v=qQgGN4NNloY&feature=share&list=UU6wmBYzYBhq5oJDF2LoPRbA
  http://www.youtube.com/watch?v=P0aZNEXdFCE&feature=share&list=UU6wmBYzYBhq5oJDF2LoPRbA&index=1
  http://www.youtube.com/watch?v=E8l-Eu4D2DY&list=UU6wmBYzYBhq5oJDF2LoPRbA&feature=share&index=2
   
  На Maria.Vampire му/ѝ се допаѓа ова.
 9. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.407
  Пол:
  Женски
  Порано правев :)
   
 10. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.514
  Допаѓања:
  30.337
  Пол:
  Женски
  Не правам видеа од причина што немам потреба :)
   
 11. dulcela

  dulcela Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2013
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  134
  И јас сакам многу да почнам да правам видеа на јутјуб како туторијали или DIY. :)
   
 12. summer-lover

  summer-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  1.255
  Пол:
  Женски
 13. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  3.901
  Допаѓања:
  12.688
  Пол:
  Женски
 14. Srckata28

  Srckata28 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  2.059
  Допаѓања:
  7.756
  Пол:
  Женски
  https://www.youtube.com/watch?v=cz80Bjk ... e=youtu.be
  Here is mine :$
  Прво видео ми е,не е нешто ама сепак се потрудив и мислам дека е супер за прв пат.
  Enjoy :lol:

  Едит:
  Колку ли се избрукав со тоа „lyrcis“ место "lyrics"... :$ :D
   
 15. summer-lover

  summer-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  1.255
  Пол:
  Женски
  https://www.youtube.com/watch?v=n3y3f6EhpVA Еве го и моето второ видео..набрзинка направено..сега го правам моето трето видео..ќе се потрудам за него малку повеќе.. :*
   
  На Srckata28 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.235
  Допаѓања:
  9.628
  Пол:
  Женски
  Јас ќе правам видеа со мојата најдобра другарка. :) Ќе бидат за цртање, коментирање на онлајн или видео игри, домашни изработки, влогови и тн.
   
 17. QweenSM

  QweenSM Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.084
  Допаѓања:
  13.233
  Пол:
  Женски
  Не правам,а и немам никаква потреба за тоа. :)
   
 18. Pretty123

  Pretty123 Активен член

  Се зачлени на:
  16 април 2014
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  7
  Многу сакам да направам туторијал за коса или за нокти :*
  Само...се смеам како ненормална пред камера :rofl: :lol:
  И тоа ми ја спречува желбата :devil:
   
 19. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.705
  Допаѓања:
  25.385
  Пол:
  Женски
 20. xoxoxoxoxo

  xoxoxoxoxo Активен член

  Се зачлени на:
  26 мај 2014
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  11
  Не правам ама би сакала :$

  Инаку девојчево го гледам секогаш најдобра и најубавка е, има убави идеи :inlove: