Дали правите youtube видеа?

Дискусија во 'Слободно време' започната од juice, 27 август 2013.

 1. Srckata28

  Srckata28 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  2.059
  Допаѓања:
  7.756
  Пол:
  Женски
  Да прашам: Зарем овде не ни плаќаат за views и такви работи?
   
 2. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
 3. RockNroLLGirL

  RockNroLLGirL Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  1.502
  Допаѓања:
  4.541
  Пол:
  Женски
  имам размислувано ама после си викам нема шанси :D :D
   
 4. gothchick

  gothchick Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  935
  Допаѓања:
  764
  Не плаќаат колку што сум информирана :doh: .
   
 5. Elence93

  Elence93 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  4.534
  Допаѓања:
  3.870
  Пол:
  Женски
  Плаќањето е поврзано со рекламите кои се даваат на почетокот на видеото или после, така имам разбрано.
   
 6. Heartbeat

  Heartbeat Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2013
  Пораки:
  382
  Допаѓања:
  269
  Пол:
  Женски
  Имам ставено едно видео како пеам. :lol:
   
 7. CreativeFilms2

  CreativeFilms2 Нов член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Од утре ке почнам да правам видеа па ке го ставам тука ако сакате да го видите.
  иначе иам план да правам видеа како ConnorFranta, Jennxpenn, JennaMarbles, O2l (ако не ги знаете погледнете ги на youtube интересни се) :)
   
 8. Rawr

  Rawr Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2014
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  38
  Не правам,не сум правела и немам баш желба за да правам.Може во иднина ако успеам во балетот :$
  YANIS MARSHALL-сигурно сте слушнале за човеков лудница е преубаво игра,малку како педерче е ама нема врска тоа.. во последно време многу е популарен и многу ми се допаѓаат неговите видеа :)
   
 9. CreativeFilms12

  CreativeFilms12 Нов член

  Се зачлени на:
  26 јули 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
 10. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
 11. RockNroLLGirL

  RockNroLLGirL Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  1.502
  Допаѓања:
  4.541
  Пол:
  Женски
  :lol: :lol: :lol: https://www.youtube.com/user/rainTD007/videos каналов ми беше направен од 2010 година и дури сега некој видеа направив .. иначе не се интересирав многу за ова ама зедов информатика нашколо и го учевме movie maker и го испробав другата ден
  таа песната од игор ми беше за проект еден :D
   
 12. nelisumsrce

  nelisumsrce Активен член

  Се зачлени на:
  6 април 2014
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  8
 13. theluckycharmms

  theluckycharmms Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 август 2012
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Видеата се од лани кога имав повеќе време, правам piano covers, наскоро ќе има нови и исто ќе почнам и на гитара. Ако некој е заинтересиран еве линк од едно мое видео :)
  https://www.youtube.com/watch?v=l_rfrCK1a38
   
  На the.one му/ѝ се допаѓа ова.
 14. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
 15. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  И јас ќе правам видеа, интересно ми изгледа :D Почнав да правам lyrics видео од една песна, утре ќе го довршам, ќе го ставам на јутуб и ќе ви пратам линкче :D
   
 16. Rose96

  Rose96 Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  2.672
  Допаѓања:
  37.075
 17. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
 18. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
 19. makedonkamak

  makedonkamak Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  3.616
  Допаѓања:
  26.973
  Пол:
  Женски
 20. mia993

  mia993 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2014
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  138
  нее..ниту би знаела точно како иде таа процедура :lol: