Дали правите youtube видеа?

Дискусија во 'Слободно време' започната од juice, 27 август 2013.

 1. sinorinJa

  sinorinJa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2014
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  84
  Пол:
  Женски
 2. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.722
  Допаѓања:
  5.036
  Пол:
  Женски
  Не, и не планирам.
   
 3. Sunshine.Sunshine

  Sunshine.Sunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  1.196
  Допаѓања:
  2.564
  Пол:
  Женски
  Не, не правам, но баш би сакала да правам, но немам доволно храброст.
   
 4. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
 5. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
 6. Ketnis

  Ketnis Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  223
  Пол:
  Женски
  Не правам, ама сакам да пробам :)
   
 7. Dr.Strangelove

  Dr.Strangelove Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2014
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  150
  А, која е поентата на тие идиотски you tube видеа ?
   
 8. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
 9. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
  Zavisi koi videa kakvi se ima nekoi ubavi a nekoi stavrno za nikade,a nekoi videa pravat od zabava nekoi zarabotivaat preku tie videa
   
 10. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
 11. Amely

  Amely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2014
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  127
  Пол:
  Женски
  А како се прават видеата на пример за шминкање и нокти многу сакам да направам:D
   
 12. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.118
  Пол:
  Машки
  По некогаш за Club UB40,.. и тие околу и преку... :)

   
 13. Мис Стоун

  Мис Стоун Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2014
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  283
  Пол:
  Женски
  не прам ама многу сакам зато шо знам да прам фризури и такви работи... :)
   
 14. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
   
  На Marley му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.118
  Пол:
  Машки
  2011 ,.. малку е старо ама некој ќе се сетат... :)

   
 16. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
   
  На Marley му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.118
  Пол:
  Машки
  Е ова ми е последно,.. стално така викам ... :)

   
  Последна измена: 3 декември 2014
  На dragan4eDR му/ѝ се допаѓа ова.
 18. ivo todorovski

  ivo todorovski Нов член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Jas pravam videa na youtube. Eve go moeto najnovo :D
   
 19. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.845
  Допаѓања:
  7.591
  Пол:
  Женски
  Не, не јас не правам youtube видеа
   
 20. jloves

  jloves Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2012
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  217
  Пол:
  Женски
  Ne pravam no sakam