1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали пушите?

Дискусија во 'Канта' започната од Grazia, 4 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Grazia

  Grazia Активен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Дали пушите и кои ви се за и против причините? :worried:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.371
  Допаѓања:
  63.411
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.