1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали редовно имате секс?

Дискусија во 'Секс' започната од LadyE, 30 јануари 2010.

 1. LadyE

  LadyE Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  9
  Здраво девојки :) Ме занима дали и колку редовно имате секс :D Па пишете :D
   
  На Izabelcee му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Pla4ka

  Pla4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  160
  Секогаш кога ке се видам со дечкоми :D
   
  На alfa83 и BorisCheshlarov им се допаѓа ова.
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.669
  Допаѓања:
  64.954
  Пол:
  Женски
  Секогаш кога имаме време и место :)
   
  На BorisCheshlarov му/ѝ се допаѓа ова.
 4. LadyE

  LadyE Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  9
  Аа супер :) Знаете јас сеуште сум невина па ме занима ;) Фала многуу :)
   
  На sweat2 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. mila89

  mila89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  876
  Пол:
  Женски
  Секогаш кога ке се видиме,ама тоа за нас е за викенд,затоа што студирам во друг град.Сакаме и повеке ама тоа е... :roll:
   
  На BorisCheshlarov му/ѝ се допаѓа ова.
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.669
  Допаѓања:
  64.954
  Пол:
  Женски
  Ајде Мила ќе биде и тоа. И дечко ми не беше тука некое време, ама кога ќе се видевме не станувавме од кревет :D
   
 7. lavce

  lavce Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  36
  Порано имавме скоро секое гледање а сега ептен ретко. Може да се каже 1 - 2 месечно. Катастрофа :(
   
 8. LadyE

  LadyE Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  9
  зошто :worried:hock:
   
 9. lavce

  lavce Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  36
  Незнам ни јас самата зашто, очигледно нешто не е во ред со дечко ми. Премногу е нежен и се нервирам и несакам. Едноставно не знае како да ме запали. А може и да не е до него проблемот. Може мене не ме привлекува повеќе.
   
 10. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.669
  Допаѓања:
  64.954
  Пол:
  Женски
  Па пробај да разговараш со него. Или преземи акција :) По некое време ќе се изнервираш и толку ќе биде.
   
 11. lavce

  lavce Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  36
  Проблемот е што секогаш јас превземам иницијатива а тој делува тотално незаинтересирано како да му е здодевно. Во таа ситуација сигурно дека ќе се изнервирам и ќе се повлечам. Откако ќе се случи ова он како демек сака јас не. Стварно незнам што е проблемот. Ама многу ми е чудно машко да не сака.
   
 12. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.241
  Допаѓања:
  42.972
  Па во почетокот, кога се гледавме 3, 4 пати неделно, паѓаа сексови, и тоа по 2 пати во денот... Којзнае колку пари на кондоми ни отидоа :) :lol:

  Во последно време помалку, паднат ни е просекот, ама обврски се обврски, сега се гледаме 2, 3 пати неделно и тогаш имаме односи... Не се жалам, супер си е, не можеме да имаме секогаш исто темпо 8)
   
 13. RouZi

  RouZi Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  0
  Ne me prashuvaj koga znaes :P :D:D:D
   
 14. LadyE

  LadyE Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  9
  епа дајте конкретен одговор :P
   
 15. RouZi

  RouZi Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  0
  Ne e vazno :)
   
 16. LadyE

  LadyE Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  9
  ааа знам ја :D
  за викенд а ;)
   
 17. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  ај ќе нагаѓаме сеа...јас мислам воопшто немаш редовен секс :lol: :lol: :lol:
   
 18. LadyE

  LadyE Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  9
  хахахахахаахаххаахахахаха се срами да каже :lol: :lol: :lol:
   
 19. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.450
  Пол:
  Женски
  А што се подразбира под редовен секс, 2,3, 5, пати неделно, месечно......? Кажете па да видам во која категорија спаѓам јас :D
   
 20. LadyE

  LadyE Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  9
  па неделно :D