Дали редовно имате секс?

Дискусија во 'Секс' започната од LadyE, 30 јануари 2010.

 1. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  633
  Допаѓања:
  1.014
  Во последниве пет години 4 пати неделно секако :D Освен еднаш цел месец дечко ми беше по работа во друга држава :D:D
   
  На SugarHoney и Joanna_ им се допаѓа ова.
 2. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.944
  Оти има 2 теми исти? :^)

  Еднаш до два пати месецот.
   
  На goodboy му/ѝ се допаѓа ова.
 3. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.966
  Допаѓања:
  23.162
  Пол:
  Женски
  Оваа е изгледа за колку секс имате неделно. :lol:
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 4. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.564
  Допаѓања:
  247.987
  Пол:
  Женски
  лажеш Маќе :D
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.944
  Не бе.
  Тоа што сакам да зборувам за секс, нема врска со тоа колку пати месецот имам секс.
   
  На Milobebence, Hristov, La.loca и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  2.090
  Допаѓања:
  5.529
  Секој ден, освен кога имам менструација :D
   
  На SugarHoney, Nellaaa, La.loca и 3 други им се допаѓа ова.
 7. cavalli

  cavalli Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2016
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  965
  Пол:
  Женски
  Секој ден обавезно, дури понекогаш рушиме рекорди од сабајле до вечер, но после првото свршување задоволството кратко трае :lol::rofl:
  Инаку и за време на менструација да, почесто во другиот отвор ххехехехехе
   
  На Joanna_, Desi1991k, hermosa и 3 други им се допаѓа ова.
 8. rasturac

  rasturac Активен член

  Се зачлени на:
  16 август 2018
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  7
  НОВ
  bravo za tebe,taka treba,da ne se gubi dzabe vreme
   
 9. cavalli

  cavalli Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2016
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  965
  Пол:
  Женски
  Затоа сум 24/7 во задоволно расположение...
   
  На Nellaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 10. rasturac

  rasturac Активен член

  Се зачлени на:
  16 август 2018
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  7
  isto i jas ,no mnogu mi ja odzema koncentracijata,ne mozam da si gi obavuvam rabotnite obvrski
   
  На Принцезичка1 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Lizzie

  Lizzie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2016
  Пораки:
  213
  Допаѓања:
  496
  Пол:
  Женски
  Само петок и сабота после 01h
   
  На Deni87, Desi1991k, Дискретниот и 2 други им се допаѓа ова.
 12. cavalli

  cavalli Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2016
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  965
  Пол:
  Женски
  Напротив, ме концентрира и тоа како хахаха
   
 13. FallenAngell

  FallenAngell Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  297
  Допаѓања:
  1.419
  Пол:
  Женски
  3 пати во тек на недела (fingers)
  сепак треба и организмот да одмори хахах
   
  На Desi1991k и majstore им се допаѓа ова.
 14. cavalli

  cavalli Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2016
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  965
  Пол:
  Женски
  Верувај не би му паднало лошо и по 5 пати во денот хаха
   
  На diskreten32, Nellaaa, majstore и 2 други им се допаѓа ова.
 15. FallenAngell

  FallenAngell Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  297
  Допаѓања:
  1.419
  Пол:
  Женски
  не би ама претепан е од работа...а и послатко е кога немаш некој ден па после бумм експлозија пола саат/саат :lol:
   
  На Dreamgirl90 и cavalli им се допаѓа ова.
 16. cavalli

  cavalli Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2016
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  965
  Пол:
  Женски
  Или пак навечер таман спремен за работа сабајле ..
   
  На FallenAngell му/ѝ се допаѓа ова.
 17. FallenAngell

  FallenAngell Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  297
  Допаѓања:
  1.419
  Пол:
  Женски
  знаеме ние и пред работа сабајлечки онака кратко ама слатко хехе :lol:
  и после цел ден онака искезена до уши flashback :drunk:
   
  На Nellaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Дискретниот

  Дискретниот Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2016
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  218
  Пол:
  Машки
  Пробај друг ден , или пред 1 може е боље
   
 19. Lizzie

  Lizzie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2016
  Пораки:
  213
  Допаѓања:
  496
  Пол:
  Женски
  Друг ден не пијам, а секс имам само коа сум избутана
   
 20. Nellaaa

  Nellaaa Активен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2018
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  Bravo za tebe ti zaviduvam :/

  Ehh i ja sakam taka ama nemaaaa
   
  Последна измена од модератор: 19 август 2018
  На Joanna_ му/ѝ се допаѓа ова.