Дали редовно имате секс?

Дискусија во 'Секс' започната од LadyE, 30 јануари 2010.

 1. Echo

  Echo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  94
  Малце комплициран одговор дадов! :lol: :lol:
   
 2. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  191
  како бе 1-2 во месецот јас ќе полудам, ќе го силувам така :$ и јас имам 3 години врска ама минумум 2 пати неделно мора, а ако има прилика може и секој ден, па и по 2-3 пати :D
   
 3. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.819
  Пол:
  Женски
  имам :$
   
 4. andromaha

  andromaha Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2010
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  5
  и јас :D
   
 5. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.964
  Допаѓања:
  23.128
  Пол:
  Женски
  Имам редовен секс.
   
 6. catwoman

  catwoman Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  ne znam dali ke me napravite luda ama jas i decko mi imame vo nedelata okolu 4 pati sex jas mislam deka toa e i poveke od redovno heehehehe
   
 7. barby

  barby Популарен член

  Се зачлени на:
  22 мај 2010
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  7.080
  јас имам врска од 2 години и многу редовен секс, најмалк 3 пати неделно. И супер ми е :lol:
   
 8. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  626
  Кога е дечко ми тука имаме редовен секс,.летно време постојано,преку зимото зошто сум на фак,викенд,а кога тој оди на работа надвор од државата и бидејќи не е по 1,2 месеци тука “постам“-одмарам :lol:
   
 9. ana05

  ana05 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 април 2010
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  31
  Да,да и јас имам редовен секс,три четири пати неделно.Иако некогаш се случувало и два три дена по ред насабајле и навечер(кога сме се намале видено извесен период)
   
 10. Alekche

  Alekche Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  4
  Ние малце претеравме...Има периоди коа буквално имаме секој ден по два пати,а има и периоди коа имаме само 2-3 пати у неделата..хахаха...ненормално зар не? :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Miss-Perfect

  Miss-Perfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2010
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  72
  2-3 пати на секое гледање :lol: Некогаш се гледаме само за викенди, но понекогаш и 4-5 пати во неделата и се тоа помножено по 2-3 пати, па сега вие видете :lol: И секогаш ми е малку :lol:
   
 12. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  626
  Јас немам редовно секс,бидејќи дечко ми патува, работи и често оди надвор од државата не сме во можност да имам ередовен секс..меѓутоа кога е овде :nod:
   
 13. bumbi

  bumbi Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  258
  Пол:
  Женски
  секој ден по еднаш... ретко кога промашуваме :D
   
 14. Mia.milicka

  Mia.milicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 мај 2010
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  205

  Ти завидувам. Верувале или не дечко ми НЕ Е МНОГУ ПО ТАА РАБОТА :| не знам дали е нормално тоа или не...
   
 15. Superiska

  Superiska Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  33
  Pa ti ne navaluvaj tolku za seks,strpi se.
   
 16. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  374
  Порано на почеток имавме 3 4 пати дневно ама бевме заедно 24h :) асега обврски ова она пораснавме ама па ни е редовен имаме секој ден без исклучок некогаш и два пати и супер ми е..некако по нормално ми е 1 2 на ден него 4 5 пати :) и дечки стварно и да ви се сака и да ви се нејке имајте секс зашто шуството после тоа не се заборава мн е доброо ако ви се верува ја нон стоп имам оргазам (знам некои се жалат неможат да имаат оргазам ) па ми чудно малку...и тоа немаме долг секс кратко ама слатко ;) и секогаш свршуваме и двајцата :inlove:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  374
  Superishka si trebal nik da si stavish Zachin u sekoja chorba te ima :) interesnoo ti e da provoocirash lol :lol: :lol: :lol:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. snake

  snake Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  120
  4-5 во неделата и кога црвенкапа ми е дојдена на гости немаме по 1 недела секс :( :( :(
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Исто ;)
   
 20. Mia.milicka

  Mia.milicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 мај 2010
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  205

  хехе.. ја не ни пишав дали навалувам или не. очигледно дека Superishka нема попаметна работа освен да остава глупи коментари ;) браво за неа :clap: :rofl: